معماری
خانه / سرگرمی / رویداد کریسمس Pokemon Go‌ از امروز آغاز می شود

رویداد کریسمس Pokemon Go‌ از امروز آغاز می شود

رویداد کریسمس Pokemon Go‌
رویداد کریسمس Pokemon Go‌

نیانتیک لبز از آغاز رویداد Holiday در بازی موبایل پوکمون گو (Pokemon Go) خبر داده است.

با هدف گسترش برخی از رویداد‌های محدود کریسمس که هم‌اکنون نیز در Pokemon Go‌ در حال برگزاری است،‌ Pokemon Go‌ بزودی برخی دلایل بیشتر را برای انجام این بازی موبایل در جریان تعطیلات سال نو میلادی ارائه خواهد داد.

از امروز، ۲۵ دسامبر (۵ دی) می‌توانید فرصت بهتری را برای متولد کردن Togepi ،Pichu و «برخی پوکمون‌های دیگر تازه یافت شده» از منطقه Johto در جهان پوکمون داشته باشید. شما همچنین هر روز با حضور در اولین پوک‌استاپ یک انکوباتور یکبار مصرف را دریافت خواهید کرد.

رویداد کریسمس Pokemon Go‌ از امروز آغاز می شود

پوکمون‌هایی که در بالا به آنها اشاره شده، اوایل ماه جاری به همراه نسخه‌ای ویژه از پیکاچو با کلاه کریسمس (که می‌تواند به یک رایچو مشابه تبدیل شود) منتشر شده بود. پیکاچوی کلاه‌دار، پیش از این قرار بود تا تاریخ ۲۹ دسامبر (۹ دی) در دسترس باشد، با این حال اکنون نیانتیک لبز تصمیم گرفته این پیکاچو را کمی طولانی‌تر و احتمالا تا پایان رویداد جدید در روز ۳ ژانویه (۱۴ دی)‌ در دسترس قرار دهد. شما همچنین با آغاز رویداد جدید شانس بیشتری را برای پیدا کردن پیکاچوی ویژه خواهید داشت.

همچنین از روز ۳۰ دسامبر (۱۰ دی) تا ۸ ژانویه (۱۹ دی)، فرصت بهتری را نسبت به روزهای معمول برای بدست آوردن پوکمون‌های آغازین کانتو، منطقه‌ای در جهان پوکمون دارید. از جمله پوکمون‌های کانتو می‌توان به Bulbasaur ،Ivysaur ، Venusaur ،Charmander ،Charmeleon ،Charizard ،Squirtle ،Wartortle و Blastoise اشاره کرد. برای بدست آوردن راحت‌تر پوکمون‌ها نیز در رویداد فوق lure دو برابر حد معمول یعنی یک ساعت به جای ۳۰ دقیقه فعال می‌شود که می‌توانید در پوک‌استاپ‌ها استفاده کنید.

در صورتی که از گوشی اپل استفاده می کنید می توانید برای خرید درون برنامه ای در بازی پوکمون گو مثل سکه پوکمون گو با استفاده از گیفت کارت آیتونز و در گوشی اندروید با گیفت کارت گوگل پلی می توانید بسته های سکه بازی پوکمون گو رو خریداری کنید . برای خرید گیفت کارت به صفحه اول فروشگاه گیفت کارت باز مراجعه کنید.

منبع Gamespot

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *