معماری
خانه / پلی استیشن 5 / بلومبرگ | رویداد بزرگ بعدی سونی با تمرکز بر پلی‌ استیشن ۵ در ماه مرداد/شهریور (آگست) رخ خواهد داد

بلومبرگ | رویداد بزرگ بعدی سونی با تمرکز بر پلی‌ استیشن ۵ در ماه مرداد/شهریور (آگست) رخ خواهد داد

وبسایت معتبر بلومبرگ (Bloomberg) در گزارش اخیر خود متذکر شد که رویداد بعدی پلی‌ استیشن ۵ در ماه مرداد/شهریور (آگست) رخ خواهد داد که در جریان آن قیمت و تاریخ عرضه‌ی پلی‌ استیشن ۵ اعلام می‌شود. این خبر از طریق گزارش جلسه‌ی مالی اخیر سونی به گوش ما می‌رسد و به ظاهراََ در جریان این جلسه جزئیاتی از برنامه‌های آن‌ها ذکر شده است.

پلی‌ استیشن 5

پلی‌ استیشن ۵

بر اساس گزارش بلومبرگ، یکی از اعضای تیم پلی‌استیشن فاش کرده است رویداد بزرگ بعدی سونی که تمرکز اصلی‌اش پلی‌ استیشن ۵ خواهد بود همچنان برای ماه آگست در نظر گرفته شده است. طبق توضیحات ارائه شده، در جریان این مراسم قیمت هر دو نسخه‌ی کنسولی در کنار تاریخ عرضه مشخص خواهد شد. انتظار داریم رویداد مذکور در اواخر آگست (اوایل شهریور) برگزار شود و قسمت بعدی “آینده‌ی گیمینگ” (Future of Gaming) به حساب آید.

روز گذشته ما متوجه شدیم که سونی در جمعه‌ی ای هفته رویداد دیجیتالی State of Play را برگزار خواهد کرد که تمرکز اصلی‌اش پلی‌ استیشن ۴ و پلی‌ استیش وی آر خواهد بود. البته انتظار مروری دوباره برروی بازی‌های ترد-پارتی پلی‌‌ استیشن ۵ را نیز داشته باشید اما خبری از عناوین انحصاری نخواهد بود.

به نظر می‌سد کنسول پلی‌ استیشن ۵ ویژگی‌های نرم‌افزاری مختلفی داشته باشد که هنوز شرکت سونی به طور رسمی از آن‌ها رونمایی نکرده است. اگر اختراع جدید سونی که از طریق لیست ثبت اختراعاعات فاش شده است حقیقت داشته باشد، سیستم راهنمایی در بازی‌ها و تعامل میان بازی‌بازان بیش از پیش گسترش می‌یابد.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *