معماری
خانه / کنسول بازی / رونمایی از کنترلر جدید پلی استیشن ۴ با طرح فوتبالی

رونمایی از کنترلر جدید پلی استیشن ۴ با طرح فوتبالی

رونمایی از کنترلر جدید پلی استیشن 4 با طرح فوتبالی
رونمایی از کنترلر جدید پلی استیشن ۴ با طرح فوتبالی

کنترلر جدید پلی استیشن ۴ : کنترلر DualShock جدید با طرح فوتبالی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ توسط کمپانی سونی معرفی شد و قرار است به‌زودی روانه‌ی بازار شود. در جدیدترین اخبار کنسول‌های بازی، کمپانی سونی از کنترلر دوآل شاک جدیدی برای کنسول پلی استیشن ۴ رونمایی کرده که حال و هوایی فوتبالی دارد. در سمت راست این کنترلر که می‌توانید تصویر آن را در زیر مشاهده کنید، نوشته‌ی PlayStation F.C قرار دارد و در سمت چپ آن فرمول یکی از تاکتیک‌های فوتبال نقش بسته است. روی تاچ‌پد این دسته‌ی بازی نیز می‌توان محوطه‌ی جریمه‌ی یک زمین فوتبال را مشاهده کرد.

رونمایی از کنترلر جدید پلی استیشن ۴ با طرح فوتبالی

این کنترلر جدید پلی استیشن ۴ قرار است در تاریخ ۲۹ ماه سپتامبر (۷ مهرماه) روانه‌ی بازار اروپا شود. در راستای تبلیغ این محصول، کمپانی Sony این‌چنین گفته که:

حریف شما چه در کنارتان نشسته باشد، چه آن سوی دنیا زندگی کند، اطمینان حاصل کنید که با این کنترلر که به تعداد محدودی نیز روانه‌ی بازار خواهد شد، به رقابت با او می‌پردازید.

کنترلر پلی استیشن 4
کنترلر جدید پلی استیشن ۴
کنترلر پلی استیشن 4
کنترلر جدید پلی استیشن ۴

بیشتر بخوانید : اخبار داغ شبکه نتفلیکس ، بازی Hearthstone ، بازی PES 2018 و بلیزارد

این طور که به نظر می رسد شرکت سونی برنامه های برای متنوع کردن دسته های بازی پلی استیش ۴ دارد . جهت اطلاع تعدادی از دوستان که در این باره سوالاتی رو می پرسند شرکت سونی به دلیل درگیر بودن در پروژه های جدید شرکت بابت پلی استیشن ۴ پرو و پلی استیشن ۵ دیگر هیچ دسته بازی یا کنترلر جدیدی برای کنسول های پلی استیشن ۱ و ۲ و ۳ اراده نخواهد داد . کنترلر جدید پلی استیشن ۴ شرکت سونی دسته بازی بسیار جالبی برای فوتبالدوستان خواهد بود .

نظر شما در مورد این کنترلر چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.