معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / رئیس Epic Games معتقد است دوران صفحات بارگذاری به پایان رسیده است

رئیس Epic Games معتقد است دوران صفحات بارگذاری به پایان رسیده است

اخیرا پیش‌نمایشی از عملکرد موتور Unreal Engine 5 روی پلی‌ استیشن ۵ منتشر شد که قدرت این کنسول را نمایش می‌داد. پس از انتشار این ویدئو از تیم سوینی (Tim Sweeney)، رئیس Epic Games سوال‌هایی پرسیده شد و او در توضیحاتش گفت: «دوران صفحات بارگذاری در بازی‌ها به پایان رسیده است.»

رئیس Epic Games

او در صحبت‌هایش حرف‌های جالبی دیگری نیز اضافه کرد. پس از بحث‌هایی که درباره پیش‌نمایش انجام شد، او از پتانسیل Unreal Engine 5 در هماهنگی با کنسول‌های نسل بعد صحبت کرد: «سیستم حافظه پلی‌ استیشن ۵ در یک سطح دیگر قرار دارد. نه فقط بهترین در کنسول‌ها، بلکه حتی از رایانه‌های شخصی رده بالا نیز بهتر است.»

در گسترش این بیانیه، سوینی فرصت‌هایی که حافظه‌های سریع این چنینی در اختیار بازیسازان قرار می‌دهند را توضیح داد: «عصر صفحات بارگذاری به پایان رسیده است. دیگر شاهد اشکال هندسی بی‌کیفیت هنگام بارگذاری نقشه بازی‌ها نخواهیم بود.»

در کنار این اظهارات جسورانه، او اعلام کرد که اطمینان دارد Unreal Engine 5 توسعه بازی را دچار تغییرات جدی در نسل بعد می‌کند. او اعلام کرد: «نتیجه Unreal Engine 5 در کنسول‌های نسل بعد، ساخت بازی‌هایی با دنیاهای غنی بدون لحظه‌ای توقف در ساعت‌ها گیم‌پلی خواهد بود.»

در دیگر اخبار مرتبط با نسل آینده، می‌دانیم که مایکروسافت به انتظار سونی برای اعلام قیمت پلی‌ استیشن ۵ نشسته است تا بتواند قیمتی ارزان‌تر را ارائه دهد. همچنین سونی نگرانی‌ای بابت مقایسه‌های به عمل آمده در عملکرد پلی‌ استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس ندارد.

رئیس Epic Games
Telegram
رئیس Epic Games
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *