معماری
خانه / کنسول بازی / رئیس استودیوی اکزیین: استفاده از تمام قدرت کنسول‌های نسل آینده مدتی به طول می‌انجامد

رئیس استودیوی اکزیین: استفاده از تمام قدرت کنسول‌های نسل آینده مدتی به طول می‌انجامد

سباستین توز (Sebastian Le Touze)، رئیس استودیوی اکزیین (Exiin)، توضیحاتی را در رابطه با کنسول‌های نسل آینده ارائه نمود. به عقیده‌ی وی، استفاده از تمام توان کنسول‌های نسل نهم مدتی به طول خواهد انجامید.

کنسول‌های نسل آینده
sony vs xbox

مشخصات سخت‌افزاری کنسول‌های نسل نهم توسط شرکت‌های سونی و مایکروسافت تا حدودی مشخص شده و قرار است، هردوی کنسول‌های اکس‌باکس اسکارلت و پلی‌استیشن ۵، پیشرفت‌های چشم‌گیری را از نظر توان نسبت به کنسول‌های نسل جاری داشته باشند. با شروع هر نسل، همواره قدرت کنسول‌ها منجر به ارائه‌ی نوآوری‌هایی در زمینه‌های گرافیکی، انیمیشن‌ها و سرعت بارگذاری شده است ولی ما هرگز استفاده از تمام قدرت این کنسول‌ها را در زمان عرضه‌، مشاهده نکرده‌ایم. سباستین و استودیوی اکزیین که بازی مستقل Ary and The Secret of Seasons را در کارنامه‌ی خود دارا هستند، عقیده دارند که این کنسول‌ها نیز از نیاکان خود مستثنی نبوده و قرار است توان اصلی آن‌ها را بعد از گذشت چند سال مشاهده نماییم. وی در این خصوص اظهار داشت:

    در حال حاضر دشوار است که اثرات کنسول‌های نسل آینده را بر شکل توسعه‌ی بازی‌ها توصیف نماییم زیرا هنوز چندان با سخت‌افزار کنسول‌های نسل نهم، آشنایی نداریم. طرفداران عقیده داشتند، جهش از نسل هفتم به نسل کنونی انقلابی خواهد بود ولی واقعیت نظر دیگری داشت و بازی‌های زمان عرضه‌ی این کنسول‌ها، نتوانستند چندان قدرت آن‌ها را به مانند بازی‌های سال‌های اخیر در معرض نمایش قرار دهند. مدتی زمان می‌برد تا ما توسعه‌دهندگان با سخت‌افزار کنسول‌های نسل آینده آشنایی پیدا کنیم و توان قدرتی آن‌ها را کشف نماییم.

سباستین نیز به مانند دیگر توسعه‌دهندگان در حوزه‌ی بازی‌های رایانه‌ای، نظرات و الویت‌های خود را دارا است ولی بدون شک هرگز بازی‌های زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل جاری، نتوانستند قدرت کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ را به مانند بازی‌های God of War و Red Dead Redemption 2 در معرض نمایش قرار دهند. در نتیجه، انکار نظرات سباستین دشوار خواهد بود و برای اثبات این موضوع بایستی تا زمان عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهم، صبر نماییم.

بیشتر بخوانید:۱۰ نکته‌ی جدیدی که باید در ارتباط با اکس باکس اسکارلت بدانید

بازی Ary and The Secret of Seasons قرار است در مارچ سال آینده و برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه گردد و هنوز تاریخ انتشار دقیق آن مشخص نشده است.

کنسول‌های نسل آینده
telegram
کنسول‌های نسل آینده
Instgram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *