معماری
خانه / اخبار / سلطه ضدقهرمانان GTA بر دنیای بازی‌های ویدیویی؛ ده بازی پرفروش هفته در بریتانیا

سلطه ضدقهرمانان GTA بر دنیای بازی‌های ویدیویی؛ ده بازی پرفروش هفته در بریتانیا

ده بازی پرفروش هفته در بریتانیا
GTA

این هفته، بازی GTA V از نظر فروش نسخه فیزیک، بازی جدید Nioh را شکست داده و پرفروش‌ترین بازی هفته لقب گرفته است. توجه کنید که این بازی، برای اولین بار در سال ۲۰۱۳ عرضه شده است!(ده بازی پرفروش هفته در بریتانیا)

بازی Nioh، که به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه شده، علیرغم این که نتوانسته GTA V را پشت سر بگذارد، اما به عنوان یک بازی انحصاری که بسیار سخت است و عامه پسند نیست، فروش بسیار خوبی داشته تا سونی همچنان سال ۲۰۱۷ را با موفقیت طی کند.

عرضه بازی Nioh، به این معنا بود که بازی Resident Evil 7، اکنون در رده سوم قرار گرفته است. فروش خوب این بازی، باعث شده تا ۷۶ میلیون نسخه از بازی‌های Resident Evil در طی ۲۰ سال گذشته به فروش برود. فروش این بازی باعث شده تا فروش هدست‌های واقعیت مجازی پلی استیشن ۴ نیز بهبود پیدا کند.

ده بازی پرفروش هفته در بریتانیا
Nioh

در رده بعدی، بازی FIFA 17 قرار دارد که در چند ماه گذشته، جای خود را به عنوان پرفروش‌ترین بازی ورزشی سال محکم کرده و سری PES، همچون ماه‌های گذشته، اصلا فروش خوبی نسبت به این بازی ندارد.

بازی Call of Duty: Infinite Warfare نیز اگرچه از نظر Activision فروشی کمتر از حد انتظار داشته، اما همچنان در میان ۱۰ بازی پرفروش هفته دیده می‌شود. موفقیت کمتر از حد انتظار این بازی، باعث شد تا Activision اعلام کند که این بازی، به ریشه‌های خود باز خواهد گشت.

بازی Battlefield 1 نیز از جمله بازی‌های پرفروش ۲۰۱۶ بود که اکنون به رده‌های پایین لیست ۱۰ بازی پرفروش هفته حرکت می‌کند. اما EA قطعا با عرضه DLC جدید این بازی در هفته آینده، فروش آن را بهبود خواهد بخشید.

بازی Rocket League نیز همچنان فروش خوبی را سپری می‌کند و در میان ده بازی پرفروش هفته دیده می‌شود.

ده بازی پرفروش هفته در بریتانیا
Rocket League

فصل اول بازی Hitman نیز که مدتی است به صورت فیزیکی به بازار آمده، فروش خوبی داشته است. با وجود این که این بازی، به صورت اپیزودیک در سال ۲۰۱۶ عرضه شد، استقبال از نسخه فیزیکی آن بسیار خوب بوده است. قطعا، اهداف elusive این بازی، نقش مؤثری در موفقیت این بازی داشته‌اند.

بازی Overwatch نیز مانند چند ماه گذشته، از بازی‌های پرفروش هفته بوده است و دیدن آن در این لیست تعجبی ندارد. با توجه به پشتیبانی Blizzard از این بازی و عرضه آپدیت‌های گوناگون، انتظار داریم که در ماه‌های آینده نیز این بازی را در لیست پرفروش‌های هفته ببینیم.

در رده آخر نیز بازی Watch Dogs 2 قرار دارد که هر چند فروش اول هفته آن، امیدوار کننده نبود، اما همانطور که Ubisoft پیش‌بینی کرده بود، این بازی در دراز مدت فروش خوبی داشته و توانسته هر هفته در لیست پرفروش‌ترین بازی‌های هفته باقی بماند.

ده بازی پرفروش هفته در بریتانیا
Watch Dogs 2

شایان ذکر است که اکران فیل The Lego Batman، باعث شده تا فروش بازی Lego Batman 3: Beyond Gotham نیز رشد کند و این بازی، به جمع ۴۰ بازی پرفرش هفته راه پیدا کند.

 

ده بازی پرفروش هفته در بریتانیا

 

۱- Grand Theft Auto V

۲- Nioh

۳- Resident Evil 7: Biohazard

۴- FIFA 17

۵- Call of Duty: Infinite Warfare

۶- Battlefield 1

۷- Rocket League

۸- Hitman: The complete First Season

۹- Overwatch

۱۰- Watch Dogs 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *