معماری
خانه / شبکه های اجتماعی / دانلود از اینستاگرام با اپلیکیشن اینستاسیو

دانلود از اینستاگرام با اپلیکیشن اینستاسیو

حتما تا الان پیش آمده که عکس یا فیلم جالبی را روی اینستاگرام ببینید و با خود بیندیشید که ای کاش می‌توانستم آن را دانلود کنم و در گالری گوشی خود داشته باشم. متاسفانه اپلیکیشن اینستاگرام اجازه‌ی این کار را به شما نمی‌دهد. ولی خوشبختانه اپلیکیشن‌های متفرقه‌ی زیادی برای این کار وجود دارد. این هفته قصد داریم در گیفت کارت باز یکی از بهترین اپلیکیشن‌های دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام برای گوشی‌های اندرویدی به اسم اینستاسیو (InstaSave for Instagram) را به شما معرفی کنیم. اپلیکیشن اینستاسیو رایگان اجازه می‌دهد دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام را حقیقتا به راحتی آب خوردن انجام دهید. ویدیوی کوتاه زیر را تماشا کنید تا با نحوه کار اپلیکیشن اینستاسیو آشنا شوید.

 نگاهی به اپلیکیشن اینستاسیو

همان‌طور که دیدید کار با اپلیکیشن اینستاسیو بسیار ساده و آسان است. این اپلیکیشن وظیفه‌ی خود را به خوبی انجام می‌دهد ولی معایبی هم دارد. پیش از هر چیز احتمالا متوجه شدید که آیکن و رابط کاربری این اپلیکیشن هنوز با تغییرات جدید اینستاگرام هماهنگ نشده. البته طبیعتا این موضوع روی عملکرد اپلیکیشن تاثیری ندارد، ولی ظاهر قدیمی اپلیکیشن ممکن است برای بعضی‌ها خوشایند نباشد. نکته‌ی ناخوشایند بعدی بنرهای تبلیغاتی است که باید حضور آن‌ها را در پایین صفحه تحمل کنید. البته با توجه به رایگان بودن اپلیکیشن جای گله‌ای باقی نمی‌ماند. اگر بخواهید از شر بنرهای تبلیغاتی خلاص شوید باید اندکی هزینه کرده و نسخه‌ی پرمیوم اپلیکیشن را بخرید. با دریافت کردن نسخه‌ی پرمیوم علاوه بر حذف شدن تبلیغات این امکان را خواهید داشت تا محل پیش‌فرض ذخیره شدن عکس‌ها و فیلم‌هایی که دانلود می‌کنید را تغییر دهید.

اپلیکیشن اینیستاسیو
اپلیکیشن اینیستاسیو

در نهایت بد نیست به این نکته هم اشاره کنیم که امکان دانلود کردن عکس و فیلم از اینستاگرام به این معنی نیست که ما اجازه داریم این عکس‌ها و فیلم‌ها را بدون اطلاع و رضایت صاحب آن‌ها به نام خودمان دوباره منتشر کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *