معماری
خانه / اخبار بازی / لو رفتن داستان بازی The Last of Us 2

لو رفتن داستان بازی The Last of Us 2

پس از تعویق افتادن انتشار بازی The Last of Us Part II به زمانی نامشخص، نیل دراکمن (Neil Druckmann)، کارگردان این بازی، در توییتی نوشت که توسعه‌دهندگان سخت مشغول کار هستند تا بتوانند بازی را زودتر عرضه کنند. هرچند که تاریخ دقیقی از روز انتشار این بازی اعلام نشد. شیوع ویروس کرونا تاثیر بسیاری در عقب افتادن انتشار بازی‌ها و لغو مراسمی مثل E3 و BlizzCon گذاشت و بازی The Last of Us 2 نیز از عواقب آن در امان نماند.و یکی از عواقب دیگر آن لو رفتن داستان بازی The Last of Us 2 بود.

داستان بازی The Last of Us 2

بعدتر اعلام شد که پیش‌خریداران این بازی پول پرداختی خود را پس خواهند گرفت. در ادامه ناتی‌داگ و سونی جهت گسترش داستان و جهان این بازی، با همکاری شبکه HBO تصمیم به ساخت مجموعه تلویزیونی The Last of Us گرفتند. به طور خلاصه، توسعه بازی The Last of Us 2 مسیر پرفرازونشیبی را طی کرده است.

اکنون یکی از کاربران Reddit در پستی افشاگری‌های بزرگی درباره داستان این بازی و دیگر جزییات آن انجام داده است. این جزییات از حالت چندنفره احتمالی این بازی تا بخشی از گیم‌پلی آن که همراه با صحنه‌هایی از بازی است را شامل می‌شوند. در این پست آمده است که کاربران شاید ملزوم به استفاده از VPN شوند؛ زیرا که لینک آن ممکن است در برخی کشورها مسدود باشد. این ویدیو دارای صحنه‌ای خشن از بازی است. همچنین که اگر دوست ندارید داستان بازی برایتان لو رود، پیشنهاد می‌شود این ویدئوها را مشاهده نکنید.

جزییات فاش شده از این بازی به برخی نقاط بسیار مهم در داستان آن اشاره می‌کنند و تقریبا نشان می‌دهند که چه اتفاقاتی را در داستان آن باید انتظار داشته باشیم. این پست و برخی نظرهای آن پست از مدت کوتاهی از وبسایت Reddit حذف شدند، اما از آنجایی که نمی‌توان چیزی را در فضای آنلاین از بین برد، ممکن است بتوانید آن را در برخی وبسایت‌های دیگر دریافت کنید.

با وجود اینکه اینگونه افشاسازی‌ها در صنعت بازی بسیار است، نمی‌توان همواره به آن‌ها اطمینان کرد. زیرا که بیشتر اوقات تغییراتی در بازی‌ها ایجاد می‌شود و برخی دیگر صرفا نادرست هستند.

بازی The Last of Us Part II برای پلی‌استیشن ۴ در تاریخی نامعلوم منتشر خواهد شد.

داستان بازی The Last of Us 2
Telegram
داستان بازی The Last of Us 2
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.