معماری
خانه / اخبار بازی / مراسم ها / خلاصه مراسم کنفرانس اپل WWDC 2020

خلاصه مراسم کنفرانس اپل WWDC 2020

مراسم کنفرانس اپل WWDC 2020 امشب برگزار شد و شرکت اپل طی آن از نسخه‌های جدید سیستم‌عامل‌های خود رونمایی کرد.

مراسم کنفرانس اپل WWDC 2020

در جریان این رویداد جدید شرکت اپل اقدام به معرفی نسخه‌های جدید سیستم‌عامل‌های توسعه داده شده برای آیفون، آیپد، اپل واچ و اپل تی وی کرد.

مک او اس ۱۰٫۱۶ که با نام بیگ سور از تغییراتی ویژه‌ای نسبت به گذشته پیدا کرده است. این سیستم عامل علاوه بر پشتیبانی بهینه‌تر از دستگاه‌های مک، قرار است در دستگاه‌های مبتنی بر پردازنده‌های ARM نیز امکان اجرا داشته باشد. مک او اس بیگ سور احتمالاً قرار است در دستگاه‌های مبتنی بر پردازنده‌های A14 قابل اجرا باشد.

آیپد او اس ۱۴ همانند نسخه جدید سیستم عامل توسعه داده شده برای آیفون‌ها امکانات شخصی سازی بهینه‌تری پیدا کرده است. اپل در توسعه و عرضه این نسخه جدید تلاش کرده تا آیپد او اس را به عنوان یک سیستم عامل اختصاصی‌تر برای سری تبلت‌های آیپد توسعه دهد و امکاناتی ویژه را به کاربران این محصولات ارائه دهد. اپل با عرضه این سیستم عامل در حقیقت روند کاربری آیپدها را به صورت مستقل‌تر توسعه داده است.

واچ او اس ۷ که در جریان WWDC 2020 رونمایی شده است از این پس امکانات ویژه‌ای نظیر صفحه هوم قابل شخصی سازی دارد و روند استفاده از این سیستم عامل را بهبود می‌دهد.

اپل تی وی ۱۴ نیز قرار است از این پس امکان مدیریت دقیق دستگاه‌های هوشمند سازی خانه که مبتنی بر هوم کیت هستند را داشته باشد.

اپل تصمیم دارد تا این نسخه‌های جدید از سیستم‌عامل‌های خود را نهایتاً تا پاییز سال ۲۰۲۰ میلادی آماده عرضه کند.

مراسم کنفرانس اپل WWDC 2020
Telegram
مراسم کنفرانس اپل WWDC 2020
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *