معماری
خانه / آموزش ها / چگونه خروجی صدای PS4 را تغییر دهیم

چگونه خروجی صدای PS4 را تغییر دهیم

هنگاهی که کنسول پلی‌استیشن ۴ (PlayStation 4) را به سیستم‌هایی مانند تلویزیون، سینمای خانگی یا دیگر دستگاها وصل می‌کنید؛ به صورت خودکار فرمت صدا از پلی‌استیشن ۴ خارج شده و روی دستگاه تنظیم می‌شود. پلی‌استیشن ۴ به صورت خودکار صدا را از طریق HDMI ایجاد می‌کند؛ بنابراین نیازی به تنظیم ندارد.که در ادامه ما میخوایم به شما چگونه خروجی صدای PS4 را تغییر دهیم را به شما آموزش دهیم.
چگونه خروجی صدای PS4 را تغییر دهیم

اگر دستگاهی مانند آمپلی‌فایر AV برای سینمای خانگی داشته باشید و بخواهید آن را به پلی‌استیشن ۴ وصل کنید باید از راه دیگری این کار را انجام دهید. برای این کار کافی‌ است به قسمت تنظیمات بروید؛ سپس مسیر رو به رو را طی کنید: [Sound and Screen] > [Audio Output Settings] > [Primary Output Port] > [DIGITAL OUT (OPTICAL)]

هشدار: توجه داشته باشید که اگر فرمت موردنظر خروجی صدا توسط پلی‌استیشن ۴ پشتیبانی نشود؛ ممکن است بلندگوها آسیب جدی ببینند.

اگر دستگاهی از HDCP پشتیبانی نکند؛ می‌توانید از اتصال معمول HDMI در پلی‌استیشن ۴ استفاده کنید.

خروجی صدا به هدفون‌ها

همچنین می‌توانید خروجی صدا را روی دستگاه‌هایی ماند هدست‌ قرار دهید. می‌توانید هدست‌ها را روی دو حالت »همه صدا‌ها« (all audio) و یا »فقط صدای چت« (only chat audio) قرار دهید.  برای این‌کار کافی است این دستور را پیش ببرید: [Sound and Screen] > [Audio Output Settings] > [Output to Headphones]. لازم به ذکر است که تنظیمات به صورت پیش فرض روی  [Chat Audio] قرار دارد.

فرمت صدا

می‌توانید فرمت خروجی صدا برای سیستم پلی‌استیشن ۴ را تغییر دهید. برای این کار [Sound and Screen] > [Audio Output Settings] > [Audio Format (Priority)] را انتخاب کنید. تنظیمات به صورت پیش‌فرض بر روی حالت [Linear PCM] قرار دارد.

چگونه خروجی صدای PS4 را تغییر دهیم
Telegram

چگونه خروجی صدای PS4 را تغییر دهیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.