معماری
خانه / اخبار بازی / اطلاعات بیشتری از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

اطلاعات بیشتری از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

سیستم رده بندی سنی استرالیا که به‌خاطر سخت گیری‌های بیش از حد شهرت دارد به تازگی بازی Cyberpunk 2077 را مورد بررسی قرار داده و پس از بیان جزئیات فراوان درباره خشونت بی پرده بازی، آن را در رده بازی‌های مخصوص بزرگسالان (+۱۸) دسته بندی کرده است.

بازی Cyberpunk 2077

در جزئیات این خبر نمونه های متعددی از خشونت در بازی ذکر شده که اکثر آن‌ها دلایل محکمی برای این رده بندی سنی هستند. اما یکی از این دلایل که جلب توجه می‌کند، امکان تکه تکه کردن اجساد در بازی است.

بازی Cyberpunk 2077

در بخشی از این گزارش به این مورد اشاره می‌شود که:

در این بازی، بازیکنان می‌توانند از انواع مختلف سلاح های سرد و گرم برای حمله به دشمنان (و شهروندان) استفاده کنند. در صورت برخورد تعدادی گلوله به یک NPC در این بازی مقادیر زیادی خون مشاهده خواهد شد و با شدت گرفتن این حملات، قطع عضو اتفاق خواهد افتاد. بیشترین صدمه زمانی وارد خواهد شد که بازیکن تصمیم به شلیک به اجساد دشمنان در بازی بگیرد. برای مثال، اگر بازیکن با یک اسلحه شاتگان به جسد یکی از دشمنان شلیک کند، شاهد تکه تکه شدن اعضای مختلف این جسد خواهیم بود. همچنین اگر بازیکن تصمیم به استفاده از یک سلاح اتوماتیک بگیرد، احتمال نمایان شدن اعضای داخلی بدن وجود خواهد داشت.

در کنار همه این‌ها، وجود محتوای بزرگسالانه، استفاده از مواد مخدر و به کار بردن کلمات رکیک دلایل دیگری هستند که باعث قرار گیری این بازی در رده بازی‌های مخصوص بزرگسالان شده اند. بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۷ شهریور برای پلی استیشن ۴، Xbox One و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد.

بازی Cyberpunk 2077
Telegram
بازی Cyberpunk 2077
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.