معماری
خانه / اخبار بازی / جزئیاتی از سیستم مورد نیاز Red Dead Redemption 2 در نرم‌افزار همراه آن مشاهده شد

جزئیاتی از سیستم مورد نیاز Red Dead Redemption 2 در نرم‌افزار همراه آن مشاهده شد

احتمالا می‌دانید که بازی تحسین‌شده‌ی Red Dead Redemption 2 هنوز برای پلتفرم رایانه‌های شخصی تایید نشده و شرکت راک‌استار (Rockstar) هیچ‌گاه به طور رسمی آن را معرفی نکرده است. اما به نظر می‌رسد که این نسخه در دست توسعه بوده و اخیرا اطلاعاتی از سیستم مورد نیاز آن در نرم‌افزار همراه این بازی دیده شده است.

Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

شرکت راک‌استار (Rockstar) بازی Red Dead Redemption 2 را در سال قبل عرضه کرد که همچون بازی‌های گذشته‌ی آن، تحسین بسیاری از منتقدین و بازی‌بازان را به همراه داشت. این عنوان به نوعی یک شبیه‌ساز غرب وحشی بسیار پیشرفته و واقع‌گرایانه بود که بازی‌بازان را در سال ۱۸۹۹ و در نقش شخصیت آرتور مورگان (Arthur Morgan) قرار می‌داد تا با ماجراجویی‌های او همراه باشند. اما نکته‌ای که در رابطه با آن وجود دارد، این است که این عنوان هیچ‌گاه به صورت رسمی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی تایید نشده و هنوز مشخص نیست که آیا شاهد انتشار چنین نسخه‌ای از این بازی خواهیم بود یا خیر.

اخیرا شخصی با نام “rollschuh2282” اطلاعاتی را از سیستم مورد نیاز آن در نرم‌افزار همراه Red Dead Redemption 2 پیدا کرده است. به نظر می‌رسد که برخی از تنظیمات فنی آن در این برنامه وجود دارد که یکی از مهمترین آن‌ها، نیاز این بازی به جدیدترین نسخه‌ی دایرکت‌اکس یعنی DX12 است. یکی دیگر از این موارد، تنظیمات گرافیکی Ultra است که در بازی پیشین این شرکت یعنی Grand Theft Auto V وجود نداشت.

با توجه به شایعات و جزئیات بسیاری که در رابطه با نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Red Dead Redemption 2 وجود دارد، می‌توان انتظار داشت که شرکت سازنده در آینده‌ای نزدیک از آن رونمایی کند.

بازی Red Dead Redemption 2 در حال حاضر برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است.

Red Dead Redemption 2
Telegram
Red Dead Redemption 2
اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.