معماری
خانه / جدول فروش هفتگی / جدول فروش هفتگی بریتانیا | بازگشت کاپیتان پرایس

جدول فروش هفتگی بریتانیا | بازگشت کاپیتان پرایس

بدون هیچ مقدمه‌ای باید بگوییم جدول فروش هفتگی بریتانیا طی این هفته میزان فروش بیشتر بازی‌ها به نسبت هفته‌های گذشته کاهش یافته است حتی اولین عنوان لیست امروز ما که همان Call of Duty: Modern Warfare. مجددا عنوان Call of Duty: Modern Warfare که هفته‌ی گذشته در جایگاه چهارم قرار داشت با ۱۶درصد کاهش فروش به جایگاه نخست بازگشته. در آخرین گزارشی که منتشر کردیم که شما می‌توانید در اینجا آن را مطالعه کنید شاهد حضور عنوان مرموز و جذاب Death Stranding در جایگاه دوم بودیم اما هفته‌ی گذشته این عنوان جایگاه خود را به Star Wars Jedi: Fallen Order داد و در این هفته هم با کاهش ۵۱ درصدی فروش این بازی در جایگاه ۱۳ قرار گرفت. اما این هفته هم همانند هفته‌ی گذشته جایگاه دوم در دستان نماینده‌ی الکترونیک آرتز است.

جدول فروش هفتگی بریتانیا
در جایگاه سوم شاهد حضور نماینده نینتندو هستیم که هفته‌ی گذشته در جایگاه نخست بود. بازی Pokémon Sword با ۵۸ درصد کاهش فروش در این هفته در جایگاه سوم جای دارد. بازی FIFA 20 که هفته‌ی گذشته در جایگاه پنجم بوده است این هفته توانسته خود را به جایگاه هارم جدول فروش برساند. اما در جایگاه‌های پنجم، ششم و هفتم عناوین انحصاری نینتندو را می‌بینیم.

بازی Pokémon Shield هفته‌ی گذشته در جایگاه سوم جای داشت اما در این هفته با افتی دو واحدی در جایگاه پنجم قرار گرفته است. عنوان Luigi’s Mansion 3 توانسته خود را در جایگاه ششم حفظ کند و همانند هفته‌ی گذشته در جایگاه ششم جدول فروش هفتگی قرار گرفته. Mario Kart 8: Deluxe با پیشرفتی دو واحدی از جایگاه نهم به جایگاه هفتم رسیده است.

سه عنوان آخر لیست منتشر شده هر سه توانستند جایگاه خود را نسبت به هفته‌ی گذشته  بهبود بخشند. در جایگاه هشتم این لیست عنوان شناخته شده‌ای را می‌بینیم که از جایگاه دوازدهم خود را به جایگاه هشتم رسانده؛ عنوان Minecraft توانسته تا در جایگاه هشتم قرار گیرد. جایگاه نهم به Mario & Sonic At The Tokyo Olympic Games 2020 تعلق دارد که هفته‌ی گذشته در جایگاه دهم بوده است. در جایگاه دهم و به عنوان آخرین عنوان جدول ده بازی پرفروش هفته، عنوان Fortnite: Darkfire Bundle قرار گرفته که هفته‌ی گذشته در جایگاه سیزدهم بود.

فهرست ۱۰ بازی پرفروش این هفته‌ی بریتانیا به شرح زیر است:

نام بازی رتبه‌ی این هفته رتبه‌ی هفته‌ی گذشته
Call of Duty: Modern Warfare ۱ ۴
Star Wars Jedi: Fallen Order ۲ ۲
Pokémon Sword ۳ ۱
FIFA 20 ۴ ۵
Pokémon Shield ۵ ۳
Luigi’s Mansion 3 ۶ ۶
Mario Kart 8: Deluxe ۷ ۹
Minecraft ۸ ۱۲
Mario & Sonic At The Tokyo Olympic Games 2020 ۹ ۱۰
Fortnite: Darkfire Bundle ۱۰ ۱۳

برای خرید گیفت کارت کلیک کنید

جدول فروش هفتگی بریتانیا

جدول فروش هفتگی بریتانیا
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *