معماری
خانه / اخبار / توئیت پلی‌استیشن اروپا احتمال معرفی پلی استیشن ۵ را افزایش می‌دهد

توئیت پلی‌استیشن اروپا احتمال معرفی پلی استیشن ۵ را افزایش می‌دهد

به نظر می‌رسد پلی‌استیشن در حال تغییر شعار تبلیغاتی خود باشد. متن شعار تبلیغاتی جدید که چند دقیقه پیش توسط حساب کاربری توئیتر پلی‌استیشن اروپا پست شد، احتمال معرفی پلی استیشن ۵ در آینده‌ای نزدیک را افزایش می‌دهد.

معرفی پلی استیشن 5

پیش از این برای مدت مدیدی شعار تبلیغاتی پلی‌استیشن For the Players (برای بازیکنان) بود، اما اگر نگاهی به توئیتر پلی‌استیشن اروپا بیاندازید، این شعار تغییر یافته و جای خود را به It’s Time to Play (وقت بازی کردن است) داده است. البته ممکن است این مهم فقط تغییر یک شعار تبلیغاتی باشد، اما وقتی آن را در کنار شایعات مطرح شده توسط یکی از کاربران ۴chan می‌گذاریم، به نظر می‌رسد ممکن است پلی‌استیشن ۵ به زودی معرفی شود.

پیش از این ما خبر شایعات مربوط به ۴chan را پوشش ندادیم، چون به نظر منبع معتبری نمی‌رسید. با این حال یکی از کاربران ادعا کرده بود که فهرست زیر، اطلاعات مربوط به پلی‌استیشن ۵ است:

*پلی‌استیشن ۵ در تاریخ ۵ فوریه (چهارشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۸) رونمایی خواهد شد.
* پلی‌استیشن ۵ در ماه اکتبر ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد.
*پلی‌استیشن ۵ قیمتی معادل ۴۹۹ دلار دارد و تنها یک مدل از آن وجود دارد.
* عناوین هنگام عرضه‌ی پلی‌استیشن ۵: MLB The Show 21، Demon’s Souls Remastered، Godfall، Gran Turismo 7 و Legendz که یک آی‌پی جدید از استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) است.
*بازی‌هایی که هنگام رونمایی پلی‌استیشن ۵ رونمایی می‌شوند: دنباله‌ی Horizon: Zero Dawn، دنباله‌ی Marvel’s Spider-Man، آی‌پی جدید از ناتی داگ (Naughty Dog)، نسخه‌ی جدید Resident Evil، آی‌پی جدید استودیو لندن (London Studio)
*پلی‌‌استیشن ۵ ارزان‌تر، اما کمی ضعیف‌‌تر از اکس‌باکس سری اکس خواهد بود. با این حال از مدل ضعیف‌تر اکس‌باکس نسل نهمی قوی‌تر است.
* شعار تبلیغاتی پلی‌استیشن ۵ It’s Time to Play خواهد بود.

بله، همانطور که می‌بینید این کاربر توانسته بود شعار تبلیغاتی پلی‌استیشن ۵ را به درستی حدس بزند. به علاوه، تمامی موارد این فهرست کاملا منطقی به نظر می‌رسد. هر چه که هست، باید تا ۵ فوریه برای آگاهی از حقیقت منتظر بمانیم.

معرفی پلی استیشن 5
Telegram
معرفی پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *