معماری
خانه / اخبار بازی / تم پویای Crash Team Racing: Nitro Fueled برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

تم پویای Crash Team Racing: Nitro Fueled برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

مدتی است که بازی جذاب و خاطره انگیز Crash Team Racing: Nitro Fueled برروی کنسول‌های بازی در دسترس قرار گرفته و افراد زیادی را برای باری دیگر به دوران گذشته و قدیم برده است. حال به تازگی یک تم پویا و منحصر به فرد برای کنسول محبوب پلی‌استیشن ۴ منتشر شده که حال و هوای منوی این کنسول را با آیتم‌ها و اتومبیل‌های بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled پر می‌کند.

Crash Team Racing: Nitro Fueled
Crash Team Racing: Nitro Fueled

 

Crash Team Racing: Nitro Fueled

شرکت بازی‌سازی اکتیویزن (Activision) بعد از انتشار نسخه‌ی بازسازی شده‌ی CTR پلی‌استیشن ۱، برای باری دیگر هیجان و شوقی را در میان بازی‌بازان و کاربران ایجاد کرد. اگر نسخه‌ی پلی‌استیشن ۱ بازی Crash Team Racing را تجربه کرده‌ باشید، قطعا فضا و محیط‌های خاطره‌انگیز این بازی مسابقه‌ای را به یاد دارید که با شخصیت‌های کارتونی و مختلف خود، بسیاری از بازی‌بازان و کاربران را ساعت‌ها مشغول خود می‌کرد. این بازی با ایجاد فضایی منحصر به فرد از یک رانندگی دوستانه در پیست‌های استثنایی و همچنین مبارزات جذاب، بسیاری از افراد را صرف نظر از اینکه چه سنی دارند، به سوی خود جذب کرده است.

در همین راستا به تازگی یک تم منحصر به فرد و خاص برای منوی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار گرفته که فضای بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled را برای بازی‌بازان و کاربران تدایی می‌کند. طبق اخبار و گزارش‌های منتشر شده، بعد از دریافت این تم، موسیقی مربوط به بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled در منوی شما پخش خواهد شد و در همین حین، تصاویری پویا و حرکتی از اتومبیل‌های خاص و کارتونی شخصیت‌های بازی به نمایش در می‌آیند. بی‌شک اگر جزو طرفداران پر و پا قرص این بازی خاطره انگیز و جذاب هستید، این تم منتشر شده را از دست نداده و هم‌اکنون آن را به صورت رایگان دریافت کنید.

 در نهایت نقد و بررسی انجام شده تحت عنوان «لذت ناب نوستالژی | نقد و بررسی بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled» نیز از طریق این صفحه‌ی وب‌سایت قابل مطالعه است.

بازی Crash Team Racing: Nitro Fueled هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ در دسترس قرار دارد. این نسخه‌ی بازسازی شده‌، نقشه‌ها و پیست‌های قدیمی را با کیفیتی بیشتر در اختیار هواداران قرار داده است. هم‌اکنون افراد زیادی در سراسر دنیا، مشغول تجربه و مسابقه با دیگر حریفان خود هستند و ساعت‌ها از تجربه‌ی Crash Team Racing: Nitro Fueled لذت می‌برند.

Crash Team Racing: Nitro Fueled
Telegram
Crash Team Racing: Nitro Fueled
اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *