معماری
خانه / کنسول بازی / تغییرات زیاد | بروزرسانی ۸٫۰۰ پلی‌ استیشن ۴ امروز در دسترس قرار گرفت

تغییرات زیاد | بروزرسانی ۸٫۰۰ پلی‌ استیشن ۴ امروز در دسترس قرار گرفت

بروزرسانی ۸٫۰۰ پلی‌ استیشن ۴ شامل تغییراتی در بخش پارتی، پیام دهی، آواتارها‌ی جدید و کنترل والدین برروی محتوا و کنسول و موارد بیشتر می‌شود.

بروزرسانی 8.00 پلی‌ استیشن 4

دقایقی پیش وبلاگ رسمی سونی اعلام کرد که امروز بروزرسانی ۸٫۰۰ پلی‌ استیشن ۴ به صورت جهانی در دسترس قرار می‌گیرد. این به‌روزرسانی جدید شامل تغییراتی در بخش پارتی، پیام دهی، آواتارها‌ی جدید و کنترل والدین برروی محتوا و کنسول و موارد خواهد شد.

 

در ادامه برخی از تغییراتی که بروزرسانی ۸٫۰۰ پلی‌ استیشن ۴ ایجاد می‌کند را مشاهده کنید:

 

بهبود و به‌روزرسانی پارتی و پیام‌دهی

به دنبال دریافت این به‌روزرسانی بخش پارتی و پیام‌دهی بیش از گذشته به یکدیگر مرتبط با خواهند شد و شما تغییراتی را در رابط کاربری (UI) خواهید دید. هر دو اپلیکیشن از این به بعد گروه‌های مشابه‌ی بازی‌بازان در لیست را برای گفت و گوی صوتی استفاده می‌کند به جای این که هر اپلیکیشن گروه خاص خود را داشته باشد. بنابراین از این به بعد می‌توانید به گروهی پیام بفرستید که قبلاََ با آن‌ها تعامل داشته‌اید و این موضوع با پلی‌استیشن ۵ نیز حفظ می‌شود.

آواتارهای جدید

ما آواتارهای از قبل تعیین شده را گسترش داده‌ایم تا بازی‌بازان گزینه‌های بیشتری برای انتخاب و شخصی‌سازی داشته باشند. آواتارهای جدید از بازی‌های محبوب مختلفی در نظر گرفته‌ شده‌اند که شامل Boodborne ،God of War ،Uncharted 4: A Thief’s End ،Ghost of Tsushima ،The Last of Us Remastered و The Last of Us Part II می‌شود.

بی‌صدا کردن آنی از طریق منیوی سریع (Quick Menu)

ما گزینه‌ای را اضافه کرده‌ایم که با انتخاب آن تمامی میکروفون‌های بازی‌بازان دیگر بی‌صدا می‌شود.

کنترل والدین ساده‌سازی شده و انعطاف‌پذیر

ما در بخش کنترل والدین دو بخش ‘ارتباط با سایر بازی‌بازان’ و ‘مشاهده‌ی محتوای ساخته شده توسط سایر بازی‌بازان’ را با یکدیگر ترکیب کرده‌ایم که در نهایت گزینه‌ای با نام ‘ارتباطات و محتوای تولیدی کاربران’ به وجود آمده است که هر دو بخش ارتباطات و محتویات تولیدی توسط سایر بازی‌بازان را پوشش می‌دهد. این رویکرد باعث ساده‌سازی تنظیمات والدین می‌شود و آن‌ها می‌توانند نظارت بیشتری داشته باشند.

به علاوه‌ی اضافه شدن این امکانات، حالا بچه‌ها می‌توانند به والدینشان برای هر بازی خاص درخواست مشاهده‌ی محتوا ارسال کنند. پس از درخواست توسط بچه‌ها، یک ایمیل برای والدین ارسال می‌شود و آن‌ها می‌توانند برای یک بازی خاص دسترسی را آزاد کنند و بچه‌ها بتوانند در محتوای تولیدی نیز مشارکت و دسترسی مشاهده داشته باشند. به طور کلی این تنظیمات انعطاف بیشتری را برای والدین به ارمغان می‌آورد.

تایید دو مرحله‌ای پیشرفته‌تر و بهبود یافته

تایید دو مرحله‌ای برای ورود به حساب کاربری حالا از اپلیکیشن‌های احراز هویت ترد-پارتی نیز پشتیبانی می‌کند. این پشتیبانی در میان وب، موبایل‌ها و پلی‌استیشن ۴ رخ خواهد داد.

حذف ساخت یک رویداد و ساخت یک انجمن خصوصی

پس از به‌روزرسانی ۸٫۰۰ شما دیگر نمی‌توانید رویدادهای مختلف به وجود آورید و یا این که به رویدادهای حال حاضر سایر کاربران دسترسی داشته باشید.

ما همچنین اپلیکیشن ساخت انجمن‌های شخصی را از پلی‌استیشن ۴ حذف کرده‌ایم. اگر شما در حال حاضر یک انجمن خصوصی دارید می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید.

به‌روزرسانی بازی از راه دور برروی رایانه‌های شخصی و موبایل‌

از زمان انتشار به‌روزرسانی ۸٫۰۰ نام PS4 Remote Play برروی سیستم عامل‌های iOS، اندروید، ویندوز و مک به PS Remote Play تغییر می‌یابد و گزینه‌ی اتصال به پلی‌‎استیشن ۵ نیز اضافه خواهد شد.

Telegram>giftcardbaz
Telegram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.