معماری
خانه / اخبار بازی / تعداد بازیکنان کنونی بازی The Witcher 3: Wild Hunt از روز انتشار نیز بیشتر است

تعداد بازیکنان کنونی بازی The Witcher 3: Wild Hunt از روز انتشار نیز بیشتر است

آمار منتشر شده از SteamDB، Steamcharts و Valve نشان می‌دهد که اکنون چیزی حدود ۹۴ هزار نفر در حال بازی The Witcher 3: Wild Hunt هستند و این عدد از تعداد افرادی که در روز انتشار این بازی را تجربه کردند (۹۲ هزار نفر) بیشتر است. این عدد، بازی The Witcher 3 را بالاتر از بازی‌های رایگان مثل بازی Path of Exile، Warframe و Team Fortress 2 قرار می‌دهد. حتی دو نسخه قبلی مجموعه The Witcher جزو صد بازی اول استیم قرار گرفتند. به طوری که بازی The Witcher: Enhanced Edition با ۱۲ هزار و ۱۰۰ نفر و بازی The Witcher 2: Assassins of Kings با ۶ هزار و ۶۰۰ نفر در این لیست حضور دارند.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt

البته این ارقام فقط مربوط به استیم شده و پلتفرم‌های دیگر را در بر نمی‌گیرد. بسیاری از بازی‌های مورد انتظار، مخصوصا بازی‌های تک‌نفره، معمولا نمی‌توانند رکورد تعداد بازیکنان روز انتشار خود را بزنند. در نتیجه این ارقام برای یک بازی نقش‌آفرینی بسیار تحسین‌برانگیز است. به دنبال این موفقیت هفته گذشته تعداد بازیکنان کنونی بازی The Witcher 3: Wild Hunt از تعداد بازیکنان بازی Red Dead Redemption 2 پیشی گرفت.

گسترش توجه و علاقه به بازی The Witcher احتمالا به علت پخش مجموعه تلویزیونی جدید نتفلیکس به نام The Witcher است. این سریال نیز همانند بازی بر اساس کتاب‌های داستانی آن ساخته شده است. همچنین تخفیف بازی، بسته‌های الحاقی و تعطیلات کریسمس در این قضیه بی‌اثر نبوده است. خود بازی به قیمت ۱۱٬۹۹ دلار و بازی به همراه بسته‌های الحاقی به قیمت ۱۴٬۹۹ دلار در استیم قابل خرید است.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt
Telegram
بازی The Witcher 3: Wild Hunt
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *