معماری
خانه / اخبار بازی / تصویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

تصویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

به تازگی استودیوی بازی‌سازی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) تصویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077 منتشر کرده است که محیط و فضای تخریب‌پذیر آن را به نمایش می‌گذارد.

تصویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

به جرات می‌توان گفت که افراد زیادی در سراسر دنیا در انتظار عرضه‌ی رسمی بازی Cyberpunk 2077 هستند تا برای باری دیگر یک تجربه‌ی بی‌نظیر و منحصر به فرد در این عرصه را در کارنامه‌ی خود ثبت کنند. بازی Cyberpunk 2077 عنوانی جهان‌ باز و اکشن ماجراجویی است که داستان آن در جهان Night City جریان دارد. مردمان و ساکنان این شهر به قدرت، زیبایی و ایجاد تغییرات بر ظاهر بدن خود علاقه‌ی خاص و شدیدی دارند. شما در بازی Cyberpunk 2077 کنترل شخصیتی خاص به نام V را در دست خواهید گرفت. این شخصیت که دارای خلقیاتی نظیر قانون شکنی دارد، به دنبال عمل جراحی بر روی بدن خود است.

او فکر می‌کند این کار راهی برای رسیدن او به جاودانگی و ابدیت است. گفتنی است که شما می‌توانید در بازی Cyberpunk 2077 مهارت و روش‌های مختص به خود را برای پیش‌ روی کردن در داستان بازی انتخاب کنید و در نهایت پا به سرزمین بزرگی برای اکتشاف بگذارید. انتخاب‎های شما بر داستان بازی و جهان اطراف شما تاثیر بسیاری خواهند گذاشت. حال به تازگی تصویری از این بازی منحصر به فرد و خاص منتشر شده که تخریب‌پذیری محیط آن را به بازی‌بازان و کاربران نشان می‌دهد.

بیشتربخوانید:تاریخ انتشار کتاب اطلاعات بازی Cyberpunk 2077 مشخص شد

همان‌طور که در تصویر ارائه شده مشاهده می‌کنید، مردی با چهره‌ای خشن و ترسناک همراه با یک چکش بزرگ رو به روی شخصیت اصلی بازی قرار گرفته است. به جرات می‌توان گفت که بسیاری از شما بازی‌بازان علاقه‌ای به رو به رو شدن با این نوع افراد را در جریان بازی نخواهید داشت. همچنین در این تصویر شلیک کردن شخصیت اصلی بازی را مشاهده می‌کنیم که همان‌طور که گفته شد، تخریب پذیری محیط بازی از جمله دیوار‌ها نشان داده می‌شوند. برای مشاهده و دریافت عکس جدید منتشر شده از بازی Cyberpunk 2077 به قسمت پایین صفحه مراجعه کنید. شاید این تصویر مطالب زیادی از بازی را به ما انتقال ندهد ولی در مقایسه با انتظار طولانی که پیش‌رو داریم همین تصاویر کوچک نیز می‌توانند برای طرفداران این عنوان جذاب و امیدبخش شناخته شوند.

بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 در تاریخ ۲۸ فروردین ماه سال ۱۳۹۹ (۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

تصویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077

تصویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077

تصویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077
Telegram
تصویر جدیدی از بازی Cyberpunk 2077
instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.