معماری
خانه / موبایل و تبلت / تصویری از ظاهر احتمالی ایفون ۱۲ فاش شد

تصویری از ظاهر احتمالی ایفون ۱۲ فاش شد

اخیرا تصویری در اینترنت منتشر شده است که نشان دهنده ظاهر احتمالی ایفون ۱۲ و محصولات زیر شاخه آن است. در این تصویر مشخص شده که به احتمال زیاد ناچ کوچک تر شده و دوربین با چینش مربعی در پشت دستگاه قرار میگیرد.

ایفون 12

choco_bit یک کاربر فعال در شبکه اجتماعی توییتر است که به تازگی ادعا کرده که اطلاعاتی در مورد ظاهر احتمالی آیفون ۱۲ به همراه سیستم عامل آی او اس ۱۴ را به دست آورده است. این اکانت توییتر دو تصویر از ظاهر احتمالی و طراحی بدنه آیفون ۱۲ را در کنار رابط کاربری آی او اس ۱۴ در این تلفن هوشمند را به تصویر کشیده است.

در این تصاویر مشخص شده است که طراحی بدنه آیفون ۱۲ نسبت به سال گذشته تغییر پیدا کرده است و شرکت اپل قابلیت های ویژه ای را به این تلفن هوشمندد اضافه کرده است. بر اساس این بررسی ها، پنل جلویی اپل دارای ناچ کوچک تر است و بریدگی بالای نمایشگر کوچک تر شده است.

ایفون 12

ایفون 12

دوربین ایفون ۱۲ نیز نسبت به آیفون ۱۱ پرو تغییراتی داشته است. دوربین آیفون ۱۱ پرو شامل ۳ لنز با چیدمات مثلثی بود که در یک مربع قرار گرفته بودند. این در حالی است که دوربین ایفون ۱۲ شامل ۳ لنز و یک سنسور هستند که به صورت مربعی در مربعی با همین چیدمان قرار گرفته اند. اپل احتمالا تصمیم دارد تا سنسور LiDar را در این بخش قرار دهد و قابلیت های ویژه آیپد پرو نسل ۴ را در این محصول آماده عرضه کند.

تصویر دوم منتشر شده در این مجموعه شامل ظاهر رابط کاربری سیستم عامل آی او اس ۱۴ در این تلفن هوشمند میشود. بر این اساس میتوان پیش بینی کرد که اپل امکان استفاده از ویجت ها در صفحه هوم را فراهم کمرده است. این تصویر نشان دهنده تغییر اساسی در رابط کاربری آیفون ها است و شرکت اپل تصمیم دارد تا تغییراتی اساس را در این تلفن هوشمند دهد.

ایفون 12
Telegram
ایفون 12
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *