معماری
خانه / اخبار بازی / تریلر | منتشر شدن گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla

تریلر | منتشر شدن گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla

همانطور که وعده داده شده بود، امروز و طی مراسم Inside Xbox یوبی‌سافت تریلری جدید از گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla منتشر کرد. طبق گفته‌های تیم سازنده این تریلر به طور کامل از تصاویر بازی تهیه شده و جلوه‌های بصری واقعی این بازی را روی کنسول نسل نهمی مایکروسافت، ایکس باکس سری ایکس نمایش می‌دهد.

گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla

اشرف اسماعیل (Ashraf Ismail) سرپرست تیم سازنده بازی در رابطه با این تریلر گفت:

«به عنوان توسعه دهنده بازی، همیشه برای کارکردن با سخت‌افزارهای جدید هیجان زده‌ایم، چرا که این کار توانایی بیشتری برای بروز و نمایش ایده‌های جدید و خلاقانه را در اختیارمان قرار می‌دهد. سری Assassin’s Creed همیشه تلاش کرده است تا جدیدترین تکنولوژی‌ها را امتحان کند و از توانایی‌های کنسول‌های جدید برای ارائه بهترین تجربه‌ ممکن برای مخاطبان بهره ببرد. ما برای همکاری نزدیک با مایکروسافت و عرضه بازی Assassin’s Creed Valhalla روی ایکس باکس سری ایکس به شدت هیجان زده‌ایم»

 

 

بازی Assassin’s Creed Valhalla روی ایکس باکس سری ایکس صفحه‌های بارگذاری کمتر و گرافیکی به مراتب بهتر را شامل می‌شود، این بازی همچنین از قابلیت Smart Delivery برای تجربه بازی‌های خریداری شده ایکس باکس وان روی ایکس باکس وان ایکس پشتیبانی می‌کند. بازی Assassin’s Creed Valhalla در سال ۲۰۲۰ برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla
Telegram
گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.