معماری
خانه / اخبار بازی / تریلر بازی ها / تریلر جدید بازی Halo Infinite منتشر شد

تریلر جدید بازی Halo Infinite منتشر شد

سرانجام شرکت مایکروسافت و استودیوی ۳۴۳ اینداستریز (۳۴۳Industries) تریلر جدید بازی Halo Infinite را منتشر کردند. این تیزر به بازگشت گروه Banished اشاره میکند.

تریلر جدید بازی Halo Infinite

Banished یک سازمان مزدور و جناحی هستند که علیه Covenant شورش کردند و این جناح پس از پایان از جنگ بشریت و Covenant به قدرت رسید. بازی Halo: Infinite ادامه‌ی داستان شخصیت مستر چیف (Master Chief) را روایت می‌کند. این بازی دنباله‌ی مستقیمی بر عنوان Halo 5: Guardian خواهد بود و با استفاده از موتور گرافیکی Slipspace توسعه یافته است. در این تیزر جدید، یک صدای ضبط شده پخش می‌شود که به نظر می‌رسد به Atriox، یکی از شخصیت‌های بازی Halo Wars 2 اشاره دارد. وی رهبر گروه The Banished است.

همان‌طور که اطلاع دارید، مایکروسافت قصد دارد در ماه جولای با برگزاری یک رویداد ویژه، از برخی عناوین فرست پارتی خود برای کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس رونمایی کند. حضور بازی Halo: Infinite در این رویداد تایید شده است و احتمالاً شاهد نمایش گیم‌پلی این عنوان خواهیم بود.

در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی Halo Infinite را مشاهده بفرمایید.

 

بازی Halo: Infinite در تعطیلات سال ۲۰۲۰ برروی کنسول‌های ایکس‌ باکس وان، ایکس‌ باکس سری ایکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

تریلر جدید بازی Halo Infinite
Telegram
تریلر جدید بازی Halo Infinite
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.