معماری
خانه / پوشیدنی / تخفیف ۱۰۰ دلاری هدست‌ واقعیت مجازی HTC Vive به مناسبت تعطیلات سال نو میلادی

تخفیف ۱۰۰ دلاری هدست‌ واقعیت مجازی HTC Vive به مناسبت تعطیلات سال نو میلادی

هدست‌ واقعیت مجازی HTC Vive
تخفیف ۱۰۰ دلاری هدست‌ واقعیت مجازی HTC Vive به مناسبت تعطیلات سال نو میلادی

به مناسبت تعطیلات سال نو میلادی، هدست‌ واقعیت مجازی HTC Vive تا مدت زمان محدودی با ۱۰۰ دلار تخفیف بفروش می‌رسد.

دنیای واقعیت مجازی با عرضه هدست‌هایی نظیر HTC Vive، با پیشرفت زیادی روبرو شد. حال طبق جدیدترین اخبار منتشر شده، علاقه مندان به هدست واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی وایو می‌توانند این هدست را با ۱۰۰ دلار تخفیف خریداری کنند.

تخفیف ۱۰۰ دلاری هدست‌ واقعیت مجازی HTC Vive به مناسبت تعطیلات سال نو میلادی

به مناسبت تعطیلات سال نو میلادی کاربران با مراجعه به فروشگاه اچ‌تی‌سی و آمازون می‌توانند این هدست را با ۱۰۰ دلار کمتر خریداری کرده و توجه داشته باشید که این کاهش قیمت مدت دار بوده و متاسفانه اعلام نشده است که تا چه زمانی کاربران می‌توانند از این تخفیف استفاده کنند. با خرید پکیج اچ‌تی‌سی وایو دو عدد کنترلر حرکتی وایو بهمراه دو عدد پایه مخصوص شناسایی و لمس بهتر کنترلرها قرار دارد. جدایی از این تخفیف ۱۰۰ دلاری خریداران یک نسخه از بازی Zombie Training Simulator و The Gallery: Episode 1 – Call of the Starseed را دریافت خوهند کرد.

هدست واقعیت مجازی اچ‌تی‌سی وایو در آوریل سال ۲۰۱۶ میلادی روانه بازار شد تا بتواند بازار رقابت هدست‌های واقعیت مجازی را گرم نگه دارد. همچنین این هدست با قیمت اصلی ۷۹۹ دلاری خود، در بین رقیبان بالاترین قیمت را به خود اختصاص داده است.

واقعیت مجازی یا Virtual Reality که به اختصار با حروف VR نمایش داده می‌شوند عبارتند از تلاش بشر برای برداشتن مرزهای بین فضای واقعی و فضای مجازی. سال هاست که محققین به دنبال راهی برای ادغام کردن فضای مجازی و فضای واقعی هستند و این همه تحقیق برای آسان کردن زندگی انسان‌ها و ایجاد جذابیت در میان مشغله‌های فراوان کاری در اجتماع‌های امروزی که همه درگیر زندگی روز مره هستند ایجاد چنین فضا یی که انسان‌ها را گاهی از خستگی‌ها و مشغله‌های فکری دور می‌کند به شدت احساس می‌شود.

منبع DualShockers

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *