معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / تخفیف های Xbox one در نیمه دوم ژانویه ۲۰۲۰ را از دست ندهید

تخفیف های Xbox one در نیمه دوم ژانویه ۲۰۲۰ را از دست ندهید

مایکروسافت تخفیف های Xbox one در نیمه دوم ژانویه ۲۰۲۰ ارائه داد که در کنار سرویس‌هایی نظیر Game Pass و Xbox Live Gold، هر هفته تخفیفات بعضاً قابل توجهی را ارائه می‌کند. این‌ هفته، این بخش از فروشگاه اکس‌باکس وان میزبان بازی‌هایی نظیر Mortal Kombat 11، Injustice 2، مجموعه‌ی Batman: Arkham و مجموعه‌ی Darksiders است.

تخفیف های Xbox one در نیمه دوم ژانویه 2020

همچنین، کاربران Xbox Live Gold می‌توانند تا بازی Call of Duty: Modern Warfare را با قیمتی ۳۹ دلاری خریداری کنند. اما نکته‌ی قابل توجه در تخفیفات این هفته‌ی فروشگاه اکس‌باکس، توجه ویژه‌ی مایکروسافت به عناوین ساخته شده توسط استدیو THQ Nordic است.

بازی‌بازان این کنسول، این هفته می‌توانند تا بازی Dark Siders 3 را با قیمتی معادل ۱۹٫۷۹ دلار، Darksiders Warmastered Edition را با قیمتی معادل ۴ دلار و Darksiders 2 Deathinitive Edition را فقط با ۶ دلار خریداری کنند. پس اگر از طرفداران این مجموعه و از دارندگان کنسول اکس‌باکس وان هستید، اکنون می‌توانید تا با پرداخت مبلغی معادل ۳۰ دلار به تمامی نسخه‌های آن دسترسی داشته باشید.

در کنار بازی‌های محبوب Dark Siders، مجموعه‌ی محبوب دیگری با نام De Blob در فهرست تخفیفات این هفته‌ی اکس‌باکس وان، برای علاقه‌مندان به سبک پلتفرمر قرار گرفته‌ است. از این مجموعه، دو بازی de Blob و de Blob 2 با قیمت‌های ۴ و ۷٫۴۹ دلار در دسترس هستند.

علاوه براین، مایکروسافت برای علاقه‌مندان به سبک ریسینگ، بازی‌های Monster Jam Steel Titans با قیمت ۲۰ دلار و MX vs ATV All Out با قیمت ۹ دلار را درنظر گرفته‌ است. بازی‌های ورزشی نیز از این قاعده مستثنی نبودند و بازی‌بازان می‌توانند تا با ۵۰% تخفیف، بازی‌های FIFA 20 و EA Sports ‘NHL 20 را با قیمتی ۳۰ دلاری خریداری کنند.

اما همانطور که اشاره شد، از شاخص‌ترین بازی‌های این فهرست می‌توان به بازی‌های Mortal Kombat 11 با قیمت ۲۳ دلار، Injustice 2 با قیمت ۱۲ دلار و مجموعه‌ی سه قسمته‌ی Batman: Arkham Collection از استدیو Rocksteady Batman، با قیمت ۲۴ دلار در دسترس خواهند بود.

همچنین در ادامه می‌توانید فهرستی کامل از این تخفیفات را مشاهده کنید:

    Batman: Arkham Collection — $۲۴ $۶۰
    Battle Chasers: Nightwar — $۷٫۴۹ $۳۰
    Black Mirror — $۸ $۴۰
    Call of Duty: Modern Warfare — $۳۹ $۶۰
    Darksiders 3 — $۱۹٫۷۹ $۶۰
    Darksiders 3 Blades & Whips Edition — $۴۰ $۱۰۰
    Darksiders Warmastered Edition — $۴ $۲۰
    Darksiders 2 Deathinitive Edition — $۶ $۳۰
    de Blob — $۴ $۲۰
    de Blob 2 — $۷٫۴۹ $۲۰
    FIFA 20 — $۳۰$۶۰
    Injustice 2 — $۱۲ $۴۰
    Lock’s Quest — $۴ $۲۰
    Monster Jam Steel Titans — $۲۰ $۴۰
    Mortal Kombat 11 — $۲۳ $۶۰
    MX vs ATV All Out — $۹ $۳۰
    NHL 20 — $۳۰ $۶۰
    Sine Mora EX — $۴ $۲۰

تخفیف های Xbox one در نیمه دوم ژانویه 2020
Telegram
تخفیف های Xbox one در نیمه دوم ژانویه 2020
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *