معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / تاریخ دقیق انتشار کنسول‌ های نسل نهمی شرکت مایکروسافت لو رفت

تاریخ دقیق انتشار کنسول‌ های نسل نهمی شرکت مایکروسافت لو رفت

به تازگی برخی اشخاص توانسته‌اند تصاویری از بسته‌بندی کنترلر نسل نهمی ایکس‌ باکس منتشر کنند که روز دقیق انتشار کنسول‌ های نسل نهمی شرکت مایکروسافت را مشخص می‌کند.

کنسول‌ های نسل نهمی

کنسول‌ های نسل نهمی مایکروسافت

همان‌طور که می‌دانید، چند ساعت قبل بود که شرکت مایکروسافت سرانجام ماه انتشار کنسول(های) نسل نهمی خود را مشخص کرد. طبق اطلاعاتی که ردموندی‌ها منتشر کرده‌اند، انتظار می‌رود کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس (و اس) در ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ (آبان-آذر ۱۳۹۹) به بازارهای جهانی عرضه شوند.

همچنین مدتی بعد زمزمه‌هایی در رابطه با این موضوع به وجود آمد که تاریخ دقیق انتشار کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌ باکس برای اوایل ماه نوامبر برگزار شده است که طبق اطلاعاتی که به تازگی لو رفته است، به نظر می‌رسد همین‌طور باشد.

به تازگی آقای تام وارن (Tom Warren)، سردبیر ارشد وب‌سایت The Verge تصویری از کنترلر ایکس‌ باکس سری ایکس/اس منتشر کرده است که شرکت مایکروسافت به تازگی برای وی ارسال کرده است. در ادامه شما می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید.

کنسول‌ های نسل نهمی

نکته‌ای که آقای تام وارن به آن اشاره کرده، برچسب نارنجی رنگی است که برروی جعبه قرار گرفته شده و داخل آن نوشته “تا تاریخ ۶ نوامبر (۱۶ آبان) نمایش و یا فروخته نشود” که به احتمال بسیار قوی منظور از ۶ نوامبر تاریخی است که کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس/اس به صورت رسمی به بازارهای جهانی عرضه می‌شوند.

احتمالاً شرکت مایکروسافت در مراسمی که در آینده‌ی نزدیک برای کنسول‌های نسل نهمی خود تدارک دیده است، به صورت رسمی از کنسول ایکس‌ باکس سری اس رونمایی کرده و در نهایت تاریخ و قیمت دقیق دو کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس و اس را مشخص خواهد کرد.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *