معماری
خانه / ایکس باکس سری اس / به نمایش در آمدن قابلیت Quick Resume کنسول ایکس‌ باکس سری اس | ویدئو

به نمایش در آمدن قابلیت Quick Resume کنسول ایکس‌ باکس سری اس | ویدئو

اوایل ماه جاری میلادی بود که شرکت مایکروسافت در یک اقدام هیجان‌انگیز از کنسول نسل نهمی ایکس‌ باکس سری اس خود با برچسب قیمتی ۲۹۹ دلاری رونمایی کرد و خبر آن به مانند یک بمب در شبکه‌های مختلف اجتماعی و محافل گوناگون بازی‌های رایانه‌ای منتشر شد. این کنسول تمام دیجیتالی و با صرفه‌ی اقتصادی احتمالا قرار است در ترکیب با سرویس ایکس‌ باکس گیم‌پس (XboX Game Pass) یک برگ برنده‌ی بزرگ برای شرکت مایکروسافت در نسل نهم نام گیرد و جامعه‌ی کاربران خاص خود را فراهم آورد.

قابلیت Quick Resume
Xbox Serie S

سرانجام این دستگاه معرفی شد و برخی از توسعه‌دهندگان نسبت به آن نظرات مثبتی داشتند و برخی دیگر نظرات متفاوت و تا حدودی منفی را ارائه دادند. با این که باید منتظر ماند و دید که کنسول ایکس‌ باکس سری اس تا چه اندازه در ارائه‌ی یک تجربه‌ی با کیفیت از بازی‌های نسل نهمی موفق خواهد بود اما شرکت مایکروسافت با ارائه‌ی ویدئوهای مختلف از قابلیت‌های این کنسول قصد دارد بازی‌بازان را بیشتر با ارزشمندی آن آشنا سازد.

شرکت مایکروسافت به تازگی یک ویدئوی جدید از قابلیت Quick Resume کنسول ایکس‌ باکس سری اس منتشر کرده است و همانطور که در این ویدئو خواهید دید، این قابلیت به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا با سرعتی بالا و باورنکردنی بین چندین بازی جابجا شوند و به سرعت به تجربه‌ی آن‌ها بپردازند. مطابق این ویدئو در ظاهر به نظر می‌رسد که کنسول ایکس‌ باکس سری اس با وجود شکاف سخت‌افزاری که با دو کنسول ایکس‌ باکس سری ایکس و پلی‌ استیشن ۵ دارد، باز هم کنسولی سریع و قدرتمند به شمار می‌آید و عملکرد قابل قبولی خواهد داشت. همچنین در این ویدئو به قابلیت Backwards Compatibility این کنسول نیز اشاره شده است که شاهد اجرا شدن بازی‌هایی از کنسول‌ های نسل قبلی به مانند ایکس‌ باکس وان، ایکس‌ باکس ۳۶۰ و ایکس‌ باکس خواهیم بود.

هر دو کنسول نسل نهمی شرکت مایکروسافت یعنی ایکس‌ باکس سری اس و سری ایکس قرار است در تاریخ ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۹ (۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی) به بازار عرضه شوند. همچنین پیش‌سفارش این دو دستگاه از تاریخ ۱ مهر ماه ۱۳۹۹ (۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) انجام خواهد گرفت. در پایان می‌توانید ویدئوی جدید مربوط به قابلیت Quick Resume کنسول ایکس‌ باکس سری اس را در زیر مشاهده نمایید:

قابلیت Quick Resume کنسول ایکس‌ باکس سری اس

 

Telegram
Telegram>giftcardbaz
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.