معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / ایموجی های جدید و کابردی به زودی در محصولات اپل ارائه خواهند شد!

ایموجی های جدید و کابردی به زودی در محصولات اپل ارائه خواهند شد!

به مناسبت روز جهانی ایموجی، امروز محصولات اپل ایموجی های جدید خود در Mac، iPhone، iPad و apple Watch رونمایی کرد. در واقع روز به روز شاهد ایموجی هایی با جزییات بیشتری هستیم و کار به جایی خواهد رسید که کاربران به جای صحبت کردن فقط و فقط از ایموجی استفاده کنند. در ادامه جزییات این ایموجی ها را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

محصولات اپل
ایموجی های جدید اپل

از جمله این ایموجی ها می توان به ایموجی لباس شنا، یویو، سازهای جدید موسیقی و زوج های جدید اشاره کرد. البته ایموجی ها جدید دیگری هم برای معلولین ارائه شده که می توان به سگ راهنما، ویلچر، بازو پروتزی، پای پروتزی، سمعک شنوایی و از این قبیل موارد اشاره کرد. برخی دیگر از ایموجی ها نیز در آینده ارائه خواهند شد که می توان به یک ایموجی لبخند جدید، غذاهای جدیدی چون وافل، فلافل و کره اشاره کرد. همچنین ایموجی های حیوانات جدیدی چون تنبل، فلامینگو، اورانگوتان و راسو نیز ارائه خواهند شد.

بیشتربخوانید:هزینه ساخت هر اپیزود سریال جدید اپل ۱۵ میلیون دلار خواهد بود

ایموجی ها رو به تکامل هستند و در هر بروزرسانی شاهد گونه های جدید تر و پیشرفته تری در این زمینه خواهیم بود. البته باید بگوییم که اغلب ایموجی ها مورد استفاده قرار نمی گیرند و کاربردی ترین ها، محدود به موارد خاصی می شوند که در مطالب قبل به آن ها پرداخته ایم اما تکامل آن ها اهمیت زیادی خواهد داشت. ایموجی های ذکر شده هم اکنون در تمامی دستگاه های اپل در دسترس قرار دارند.

دلایل حذف بازی‌ها از استیم
Telegram
دلایل حذف بازی‌ها از استیم
اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.