معماری
خانه / فناوری اطلاعات و تکنولوژی / واقعیت مجازی / بهترین بازی‌های هدست واقعیت مجازی PlayStation VR که باید حتما خریداری کنید

بهترین بازی‌های هدست واقعیت مجازی PlayStation VR که باید حتما خریداری کنید

PlayStation VR
PlayStation VR

حتما شما هم از دیدن هدست واقعیت مجازی PlayStation VR هیجان زده شده‌اید و احتمالا در فکر خریداری آن هستید، اما بابت بازی‌های آن چندان مطمئن نیستید. ما در این مطلب، به ده بازی هدست واقعیت مجازی PlayStation VR اشاره می‌کنیم که خریدن آن‌ها برای افرادی که به دنبال بازی‌های واقعیت مجازی هستند، ضروری است.

بهترین بازی های PlayStation VR

۱٫ Resident Evil 7: Biohazard

بازی Resident Evil 7: Biohazard، یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۷ تا کنون بوده است، اما تجربه آن روی هدست واقعیت مجازی PlayStation VR، چیز دیگری است و به جرأت آن را می‌توان بهترین بازی این هدست نامید. شما می‌توانید از اول تا آخر این بازی ترسناک اول شخص را با هدست PSVR تمام کنید که دستاورد بسیار بزرگی برای کپکام در صنعت گیمینگ محسوب می‌شود. همچنین، DLCهای این بازی نیز با واقعیت مجازی سازگار هستند.

اگر از بازی چیزی نمی‌دانید، Resident Evil 7 داستان ایتن وینترز را روایت می‌کند که به دنبال همسر گمشده خود در لوئیزیانای آمریکاست و در جستجوی خود، در خانه بزرگ خانواده بیکرها گرفتار می‌شود. بسیاری معتقدند که بازی Resident Evil 7، روی هدست PSVR، ترسناک‌ترین بازی تاریخ است.

PlayStation VR
Resident Evil 7: Biohazard

۲٫ Until Dawn: Rush of Blood

بازی Until Dawn: Rush of Blood یک بازی ترسناک دیگر است که از هدست واقعیت مجازی PlayStation VR بهره می‌برد و می‌تواند برای شما جذاب باشد. شما در این بازی، سوار یک رولر کوستر هستید و باید از خود دربرابر حملات دلقک‌های آدمکش و اشباح محافظت کنید. تجربه این بازی انحصاری PSVR، بسیار هیجان انگیز و البته، وحشتناک است.

PlayStation VR
Until Dawn: Rush of Blood

۳٫ Star Wars: Battlefront – Rogue One: X-Wing VR Mission

یکی از بسته‌های الحاقی خوب بازی Star Wars Battlefront، مأموریت X-Wing است که به شما اجازه می‌دهد تا با هدست واقعیت مجازی خود، سوار جنگنده X-Wing شده و با دیگران به مبارزه بپردازید. کیست که نخواهد دنیای Star Wars را به صورت واقعیت مجازی تجربه کند؟ امیدواریم که قسمت دوم بازی Star Wars Battlefront، از محتوای واقعیت مجازی بیشتری پشتیبانی کند.

PlayStation VR
Star Wars: Battlefront – Rogue One: X-Wing VR Mission

۴٫ Batman: Arkham VR

یکی دیگر از فانتزی‌های ما، بودن در ماسک و شنل بتمن است و بازی Batman: Arkham VR، به ما این اجازه را می‌دهد تا برای ساعتی، در نقش بتمن باشیم. در این بازی، شما باید لباس بتمن را پوشیده و به دنبال راز گم شدن رابین و نایت وینگ باشید. بازی فاقد هر گونه مبارزه‌ای است، اما باید مانند بروس وین فکر کرده و معماهای مختلف را حل کنید.

PlayStation VR
Batman: Arkham VR

۵٫ PlayStation VR Worlds

اگر می‌خواهید با توانایی‌های هدست واقعیت مجازی PlayStation VR آشنا شوید، بازی PlayStation VR Worlds، بهترین عنوان است. این بازی، دارای ۵ مینی‌گیم است که به خوبی تجربه دنیای واقعیت مجازی را القا می‌کند. از جمله بازی‌های جالب این عنوان می‌توان به مقابله با یک کوسه در اعماق دریا یا فرار از دست پلیس‌ها در خیابان‌های لندن اشاره کرد.

PlayStation VR
PlayStation VR Worlds

۶٫ Hustle Kings VR

بازی Hustle Kings VR برای دوستداران بیلیارد، بسیار لذت بخش است. انواع مختلف بازی‌های بیلیارد، از جمله، ۸-Ball، اسنوکر، Black ball و دیگر بازی‌ها در این عنوان یافت می‌شوند و می‌تواند با دیگران نیز رقابت کنید و مهارت‌های خود را به نمایش بگذارید.

PlayStation VR
Hustle Kings VR

۷٫ Thumper

بازی Thumper، هسته اصلی بازی‌های ریتمیک را هدف قرار داده است. در این بازی شاهد ترکیب بازی‌های اکشن ریتمیک کلاسیک با سرعت و فیزیک هستیم. با استفاده از یک آنالوگ، یک دکمه و هدست واقعیت مجازی PSVR، شما یک سوسک فضایی را در میان دنیاهایی شگفت انگیز و خطرناک هدایت می‌کنید. تمام ساند افکت‌ها و موسیقی بازی توسط برایان گیبسون از بند Lightning Bolt طراحی شده است. هر چند بازی فاقد خون و خونریزی است، اما به لطف هدست PSVR، می‌توانید خشونت را در بازی احساس کنید.

PlayStation VR
Thumper

۸٫ Eve: Valkyrie

در بازی Eve: Valkyrie، شما یک خلبان جنگنده فضایی هستید که به تازگی، توسط ران کاویک، سردسته دزدانی فضایی به نام Valkyrie، نامیرا شده است و شما را نیز به عضویت این دزدان در آورده است و باید با دیگر دزدان فضایی بجنگید. تجربه نبردهای فضایی در هدست واقعیت مجازی، از این بهتر نخواهد شد.

PlayStation VR
Eve: Valkyrie

۹٫ Job Simulator

بازی Job Simulator، یکی از بهترین بازی‌های PSVR است و از ظرفیت‌های هدست واقعیت مجازی PlayStation VR به خوبی بهره برده است. در این بازی، ربات‌ها آدم‌ها را استخدام می‌کنند تا شغل‌های معمولی را انجام دهند. اگر همیشه دوست داشتید بدانید که گرداندن یک سوپرمارکت، یا پشت میز نشینی چه حسی دارد، می‌توانید بازی Job Simulator را بازی کنید.

PlayStation VR
Job Simulator

۱۰٫ Battlezone

شما در بازی Battlezone، کنترل تانک‌های کبرا را در اختیار دارید و باید با دیگر تانک‌ها مبارزه کنید. طراحی هنری بازی، دارای سبک منحصر بفردی است که با واقعیت مجازی، بسیار جذاب است. مبارزات بازی نیز گیرا هستند و می‌توانند شما را تا مدت‌ها سرگرم کنند.

PlayStation VR
Battlezone

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *