معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / بلیزکان ۲۰۱۹: بازی Overwatch 2 رسما تایید شد

بلیزکان ۲۰۱۹: بازی Overwatch 2 رسما تایید شد

چند روزی بود که به مناسبت رویداد بلیزکان ۲۰۱۹ (BlizzCon 2019)، شایعات زیادی پیرامون بازی‌های شرکت بلیزارد شکل گرفت. یکی از این شایعه‌ها، معرفی بازی Overwatch 2 و تایید این نکته که بازی Overwatch تبدیل به یک مجموعه خواهد شد؛ بود.

بازی Overwatch

حال طی ساعات گذشته و در کنفرانس خبری رویداد بلیزکان ۲۰۱۹، به صورت رسمی بازی Overwatch 2 تایید شد.

بازی دارای یک حالت جدید به نام Push است که در منطقه تورنتو پیاده سازی شده است. این حالت را می‌توان جزو حالت‌های اصلی بازی نام برد. شایان ذکر است که این حالت هم‌اکنون در رویداد بلیزکان قابل بازی است.

سازندگان وعده ماموریت‌های داستانی بیشتر برای بازی داده‌اند که به صورت ماموریت‌های PvE جریان خواهد داشت. یکی از این ماموریت‌ها نیز در منطقه ریو خواهد بود.

در بازی Overwatch 2، بیش از گذشته نیاز به تعامل با دیگر قهرمانان خواهید داشت. هریک از قهرمانان نیز از یک سیستم پیشرفت بهره خواهند برد.

به نظر می‌رسد که بازی Overwatch 2 میزبان تمام ۳۱ قهرمان قسمت نخست، به همراه تعدادی که قرار است به زودی اضافه شوند؛ خواهد بود.

یکی از این شخصیت‌ها سوجورن (Sojourn) نام خواهد داشت که تا به امروز به نمایش در نیامده است؛ اما یکی از شخصیت‌های جدید خواهد بود.

شایان ذکر است که پیشرفت‌ها و موارد تزئینی بازی Overwatch 1 به بازی Overwatch 2 اضافه خواهد شد و بازیبازان می‌توانند از آن‌ها بهره ببرند.

هنوز تاریخ عرضه‌ای از سوی سازندگان برای این بازی اعلام نشده است.

بازی Overwatch 2
Telegram

بازی Overwatch 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *