معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / بتسدا با تخفیف‌های تازه‌ی خود قصد مقابله با آتش‌سوزی‌های استرالیا را دارد

بتسدا با تخفیف‌های تازه‌ی خود قصد مقابله با آتش‌سوزی‌های استرالیا را دارد

طی بیست و چهار ساعت آینده، می‌توانید با مراجعه به وبسایت بتسدا (Bethesda) یا فروشگاه Humble، تمامی بازی‌های این استودیو را ۳۳ درصد تخفیف خریداری کنید.
بتسدا
به تازگی بتسدا اعلام کرد که به سبب کمک به استرالیا طی آتش‌سوزی‌های اخیر، این استودیو قصد دارد تا بازی‌های خود را در بیست و چهار ساعت آینده با ۳۳ درصد تخفیف به فروش برساند. تمامی پول حاصل از فروش این بازی‌ها به صلیب سرخ استرالیا خواهند رسید. آتش‌سوزی‌های گسترده‌ی استرالیا از ژوئن سال ۲۰۱۹ آغاز شده‌اند و تا کنون ده‌ها میلیون هکتار زمین سوخته شده است. گزارش‌ها حاکی از این است که بیش از یک میلیارد حیوان تا کنون کشته شده‌اند. همین مهم سبب شده تا شرکت‌ها و استودیوهای زیادی در دنیای بازی‌های ویدئویی، اقدام به کمک به این کشور کنند. شرکت‌هایی مانند یوبی‌سافت (Ubisoft) و اکتیویژن (Activision) از این دسته هستند.

این تخفیف‌ها تا ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر فردا ادامه دارند. بازی‌های Elder Scrolls Online و Doom 2016 هم اکنون در ارزان‌ترین حالت خود قرار دارند. می‌توانید Doom را برای کنسول‌های سوئیچ، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان خریداری کنید یا با خرید Elder Scrolls Online، آماده‌ی انتشار بسته الحاقی Greymoor شوید. بسته‌ای که در تابستان ۲۰۲۰ عرضه خواهد شد و به گفته‌ی بتسدا، قرار است شما را به قلب سیاه Skyrim ببرد.

بتسدا
Telegram
بتسدا
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *