معماری
خانه / اخبار / تاریخ انتشاز بازی ها / بازی Spider-Man GOTY Edition عرضه شد

بازی Spider-Man GOTY Edition عرضه شد

بازی Spider-Man یکی از انحصاری‌های محبوب سال ۲۰۱۸ پلی استیشن ۴ محسوب می‌شود که توانست به فروش بالایی دست یابد و نقدهای مثبتی کسب کند. در حالی که تقریبا نزدیک به یک سال از انتشار آن می‌گذرد، سونی در پی انتشار نسخه بازی Spider-Man GOTY Edition آن تحت عنوان Marvel’s Spider-Man Game of the Year Edition است. این نسخه علاوه بر سیزن پس، تمامی بسته‌های الحاقی منتشر شده هم را دربرمی‌گیرد.
بازی Spider-Man GOTY Edition
قیمت این نسخه ۳۹٫۹۹ دلار است این درحالی است که اگر بخواهید بسته‌های الحاقی را جداگانه تهیه کنید باید برای هریک از بسته‌ّا هزینه ۹٫۹۹ دلاری در نظر بگیرید. استودیو Insomniac Games تا به حال سه بسته الحاقی داستانی از سری داستان‌های The City Never Sleeps را برای بازی Spider-Man منتشر کرد. اسامی بسته‌های الحاقی The Heist, Turf Wars و Silver Lining است. نسخه Game of the Year Edition نیز شامل تمامی این بسته‌ها می‌شود.

نکته جالب این است که Spider-Man Game of the Year Edition در حال حاضر برای خرید دردسترس است. Spider-Man به عنوان یکی از قهرمانان مارول و بازی انحصاری پلی استیشن ۴ توانست جوایز بزرگی را در سال ۲۰۱۸ کسب کند. نخست اینکه عنوان سریع‌ترین فروش را در میان انحصاری‌های پلی استیشن ۴ بدست آورده است.

از آنجایی که سونی اخیرا استودیو Insomniac Games را خریداری کرد، عرضه نسخه GOTY Edition در این زمان بسیار مناسب است. اگر تاکنون بازی Spider-Man را تجربه نکردید، تهیه نسخه Spider-Man GOTY Edition بسیار ارزشمند بوده زیرا علاوه بر نسخه اصلی، تمامی بسته‌های الحاقی کامل آن را دربرمی‌گیرد و بازیکنان می‌توانند با یک بازی جذاب رو به رو باشند.

بازی Marvel’s Spider-Man Game of the Year Edition در حال حاضر به طور انحصاری برای پلی استیشن ۴ دردسترس است.

بازی Spider-Man GOTY
Telegram

بازی Spider-Man GOTY

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.