معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Ring of Elysium برروی استیم بیش از ۷ میلیون بار دانلود شده است

بازی Ring of Elysium برروی استیم بیش از ۷ میلیون بار دانلود شده است

استودیوی اورورا (Aurora Studios)، سازنده‌ی بازی Ring of Elysium تایید کرد که این عنوان بتل رویال برروی استیم بیش از ۷ میلیون بار دانلود شده است. این عنوان آنلاین و رایگان ابتدا به صورت دسترسی اولیه در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی عرضه شد.

بازی Ring of Elysium
Ring of Elysium

بازی Ring of Elysium

اخیرا، به‌روزرسانی جدیدی برای این بازی منتشر گردید که شامل محتویات تازه و یک حالت جدید به نام Ashen Eye بوده است. در این حالت جدید، بازی‌بازان در حالی که منبع اکسیژن آن‌ها در حال اتمام است، باید در یک منطقه‌ی امن با یکدیگر به رقابت بپردازند.

در Ring of Elysium شما یکی از صد نفری هستید که در یک منطقه‌ی ناشناخته گیر افتاده و باید جان سالم به در ببرید. یک هلی‌کوپتر برای کمک به آن منطقه می‌آید و فقط یک نفر می‌تواند سوار بر آن شده و خود را از آن شرایط موجود نجات دهید. پس باید همه‌ی قدرت خود را به کار گرفته و با استفاده از ترفندها و روش‌هایی مختلف، خود را به آن رسانده و پیروز شوید.

تصور این سناریو که سرمایه گذار دو کمپانی بزرگ اتومبیل سازی باشید و خود برای رقابت با دو اتومبیل سوپر اسپورت ساخته شده توسط شریک‌های تجاریتان دست به کار شوید و یک اتومبیل تمام عیار طراحی و روانه بازار کنید چقدر احمقانه است؟ این دقیقا کاری است که کمپانی چینی Tencent با عرضه بازی Ring of Elysium انجام داد و به عبارتی رقیبی قدرتمند برای دو محصول مشهور خود یعنی فورتنایت و پابجی به وجود آورد!

هر زمان که تصور می‌کنیم دیگر فضایی برای عرضه یک بازی با سبک بتل رویال وجود ندارد، مثال نقضی روانه بازار می‌شود و ثابت می‌کند که کاربران هنوز هم از چنین بازی‌هایی استقبال می‌کنند.

بازی Ring of Elysium هم‌اکنون از طریق شبکه استیم (Steam) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

بازی Ring of Elysium
telegram
بازی Ring of Elysium
Instgram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.