معماری
خانه / اخبار / بازی Forza Motorsport 8 هم اکنون روی ایکس باکس سری ایکس و PC قابل بازی است

بازی Forza Motorsport 8 هم اکنون روی ایکس باکس سری ایکس و PC قابل بازی است

طی اخباری تایید شده است که استودیو Turn10 هم‌اکنون در حال توسعه بازی Forza Motorsport 8 برای عرضه روی کنسول نسل نهمی مایکروسافت و همچنین رایانه‌های شخصی است. کارگردان این بازی کریس اساکی (Chirs Esaki) در طی یک استریم زنده رسما اعلام کرد که بازی Forza Motorsport 8 هم‌اکنون درحال توسعه قرار دارد و حتی یک نسخه قابل بازی نیز در حال حاضر از این عنوان تهیه شده است، این خبر به این معنا است که ما قطعا در سال ۲۰۲۰ خبرهای بسیار زیادی را از بازی Forza Motorsport 8 خواهیم شنید.

بازی Forza Motorsport 8

نکته‌ای که شاید حائز اهمیت باشد، می‌تواند نحوه استفاده این استودیو از قدرت کنسول ایکس باکس سری ایکس است. این استودیو در نسل گذشته نیز با عرضه نسخه قبلی این بازی روی کنسول ایکس باکس وان ایکس توانست عملکرد خارق‌العاده‌ای را در زمینه جلوه‌های بصری به‌نام خود ثبت کند.

در همین خصوص از آقای اساکی سوال شد که آیا این استودیو تاکنون با محدودیتی در زمینه توسعه این بازی برای کنسول ایکس باکس سری ایکس مواجه شده‌اند یا خیر که جواب او به این صورت بود: « عملکرد کنسول نسل جدید و موتور گرافیکی بازی به‌قدری متفاوت شده است که مخاطبان از دیدن صحنه‌هایی از بازی قطعا شوکه خواهند شد، درواقع استودیو ما اولین جایی بود که توانست کنسول نسل نهمی مایکروسافت دریافت کند و ما در روز دریافت این کنسول تمام روز را صرف تحقیق و پژوهش روی این دستگاه کردیم. زمان بسیار خوبی را با کنسول سپری کردیم و توانستیم چهارچوب اصلی کاری خود را متوجه شویم تا این حد می‌توانم بگویم که ما توانسته‌ایم حتی فشار هوای وارد شده بر اتومبیل‌های مختلف را به تصویر بکشیم و حتی کوچک‌ترین جزییات را بدون هیچ محدودیتی اعمال کنیم. احساس می‌کنم که ما با توسعه این بازی به نهایت مرز واقعیت و شبیه سازی در بازی‌های سبک رانندگی نزدیک شده‌ایم و نمی‌توانیم صبر کنیم تا این پیشرفت‌ها را هرچه سریع‌تر با مخاطبان درمیان بگذاریم.»

می‌توانیم انتظار داشته باشیم که بازی Forza Motorsport 8 در سال ۲۰۲۰ نمایش‌های متعددی را در همایش‌های گوناگون داشته باشد.

بازی Forza Motorsport 8
Telegram
بازی Forza Motorsport 8
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.