معماری
خانه / اخبار بازی / بازی Cyberpunk 2077 پتانسیل فروش زیادی در سال نخست عرضه خود دارد

بازی Cyberpunk 2077 پتانسیل فروش زیادی در سال نخست عرضه خود دارد

بازی Cyberpunk 2077 یکی از بزرگترین بازی‌های چندین سال اخیر به‌شمار می‌آید، در همین خصوص افراد زیادی به خاطر این حجم از تقاضا برای این بازی، پیش‌بینی کرده‌اند که فروش این بازی در سال اول در حد و اندازه‌های بسیار بالایی ظاهر خواهد شد و شاید از میزان فروش بازی‌های بزرگی مانند بازی Red Dead Redemption 2 نیز فراتر رود و آمار بهتری را از آن خود کند.

بازی Cyberpunk 2077

وبسایت و شبکه رسانه بلومبرگ در جدیدترین لیست خود مربوط به شرکت‌هایی که قرار است در سال آینده میلادی رشد چشم‌گیری را تجربه کنند، نام شرکت CD Projekt نیز به لطف انتشار بازی Cyberpunk 2077 دیده می‌شود.

با استناد به نظر کارشناس اقتصاد این شبکه یعنی آقای متیو کنترمن (Matthew Kanterman)، پیش‌بینی می‌شود که این شرکت در هنگام عرضه این بازی بلافاصله در جمع ۲۰ شرکت روبه رشد سال ۲۰۲۰ اضافه شود، و تا انتهای سال جدید میلادی نیز انتظار می‌رود این بازی فروشی ۲۰ میلیون واحدی را تجربه کند.

فروش ۲۰ میلیون واحدی یک عدد بسیار بالاست و تنها در گذشته، عناوین عظیمی نظیر بازی GTA V توانسته‌اند در سال اول عرضه خود از آن عبور کنند، اما اگر به سابقه استودیو CD Projekt و بازی‌های قبلی آنها در سبک RPG نگاهی بیاندازیم متوجه می‌شویم که بدست آوردن این ارقام با توجه به هایپی که در اطراف بازی بوجود آمده است، غیر ممکن نخواهد بود.

اگرچه رسیدن به فروش ۲۰ میلیون واحدی برای بازی گذشته این استودیو یعنی The Witcher 3 سه سال به طول انجامید، اما با در نظر گرفتن تفاوت سبک‌های این دو بازی و داشتن مکانیک‌هایی در سبک شوتر اول شخص در بازی Cyberpunk 2077، شاید این بازی بتواند توجه طیف بیشتری از علاقه‌مندان را به خود جلب کند و آمار فروش بازی را بالا ببرد.

بازی Cyberpunk 2077
Telegram
بازی Cyberpunk 2077
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.