معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / بازی کلش رویال در کمتر از یک سال درآمد ۱ میلیارد دلاری کسب کرده است

بازی کلش رویال در کمتر از یک سال درآمد ۱ میلیارد دلاری کسب کرده است

کلش رویال
کلش رویال

شرکت سوپرسل به تازگی آمار و اراقم جدیدی را از درآمد بازی‌های خود منتشر کرده است که بازی کلش رویال که تنها کمتر از یک سال از عرضه‌ی آن می‌گذرد توانسته برای این شرکت بیش از ۱ میلیارد دلار کسب درآمد کند. این آمار در حالی به دست آمده که درآمد کلی شرکت سوپرسل در سال پیش به ۲٫۳ میلیارد دلار رسیده و به نظر می‌رسد کلش رویال در سال اول توانسته به خوبی انتظارات این شرکت را برآورده کند.

آماری که امروز منتشر شده نشان می‌دهد بازی کلش رویال نسبت به بازی کلش آو کلنز در که در سال ۲۰۱۲ عرضه شد درآمد بیشتری را داشته است. بازی کلش آو کلنز در سال عرضه‌ی خود تنها موفق به کسب درآمد ۲۰۰ میلیون دلاری شده بود و حالا clash royale توانسته از این بازی نیز سبقت بگیرد. حال این که چگونه clash royale توانسته در سال اول عرضه‌ی خود بیش از ۵ برابر بیشتر از بازی کلش آو کلنز کسب درآمد کند مشخص نیست اما بدون شک،‌ بسیاری از بازیکنان کلش‌ آو کلنز، بازی کلش رویال را نیز بر روی گوشی‌های‌هوشمند خود نصب کرده‌اند.

بازی clash royale توانست در سال ۲۰۱۶ به عنوان بهترین بازی که توانسته کسب درآمد کند معرفی شود. این در حالی است که این بازی رقیب قدرت‌مندی همچونPokémon Go را پیش روی خود می‌دید که گفته می‌شود این بازی نیز درآمد ۱ میلیارد دلاری را برای سازندگان خود رقم زده است. حال باید کمی بیشتر منتظر ماند و دید آیا استقبال کاربران از بازی کلش رویال همچنان ادامه خواهد داشت یا خیر؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.