معماری
خانه / پلی استیشن 5 / بازی های پلی استیشن ۵ به زودی توسط مجله پلی استیشن معرفی میشوند

بازی های پلی استیشن ۵ به زودی توسط مجله پلی استیشن معرفی میشوند

مجله رسمی پلی استیشن ممکن است که در بیانیه جدید خود به صورت واضح‌تری از برنامه‌های سونی برای کنسول پلی استیشن ۵ خبر داده باشد؛ براساس بیانیه منتشر شده، در نسخه‌ ماه جولای این مجله آخرین بازی های پلی استیشن ۵ در دست ساخت برای این کنسول معرفی خواهد شد. نسخه‌ فیزیکی شماره جدید این مجله از تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۰ (۱۳ خرداد ۱۳۹۹) قابل خریداری خواهد بود و نسخه‌ی دیجیتالی آن نیز کمی قبل‌تر برای فروش در دسترس قرار می‌گیرد که این مسئله تا حدودی حدس و گمان‌های منتشر شده در مورد معرفی کنسول پلی استیشن ۵ در تاریخ نامشخصی از ماه می را تایید می‌کند.

بازی های پلی استیشن 5

این درحالی است که فیل اسپنسر (Phil Spencer) نیز اخیرا اعلام کرده است که به زودی از بازی‌های کنسول نسل بعدی مایکروسافت یعنی کنسول ایکس باکس سری ایکس رونمایی خواهد شد؛ بنابراین باید منتظر شروع رقابت‌های تبلیغاتی این دو کمپانی در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۰ و عرضه‌ کنسول‌های نسل بعدی صنعت گیم در تعطیلات ۲۰۲۰ باشیم. هنوز مشخص نیست که آیا معرفی بازی‌های کنسول پلی استیشن ۵ در ابتدا در انحصار مجله رسمی پلی استیشن خواهد بود یا این مجله در کنار سایر شبکه‌ها و خبرگزاری‌های به معرفی این عناوین خواهد پرداخت. در این بین نیز استودیوهای مختلف بازی سازی نظیر استودیوی CD Projekt RED به دنبال سکوت رسانه‌ای سونی هنوز از تایید بازی‌های در دست ساخت خود برای کنسول پلی استیشن ۵ خود داری می‌کنند.

بازی های پلی استیشن 5

گفتنی است که اگر شایعه‌ی معرفی کنسول پلی استیشن ۵ در ماه می صحت داشته باشد، سونی به زودی تبلیغات مختلف خود را برای اطلاع رسانی هرچه بهتر از این رویداد آغاز خواهد کرد. نظر شما در اینباره چیست؟ آیا درنهایت شاهد معرفی کنسول پلی استیشن ۵ در ماه می پیش‌رو خواهیم بود؟

بازی های پلی استیشن 5
Telegram
بازی های پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.