معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / بازی های رایگان ماه مارچ سرویس ایکس باکس گلد مشخص شد

بازی های رایگان ماه مارچ سرویس ایکس باکس گلد مشخص شد

تنها چند روز به آغاز ماه مارچ ۲۰۲۰ میلادی باقی مانده است و به همین مناسبت، مایکروسافت بازی های رایگان ماه مارچ سرویس ایکس باکس گلد (Xbox Gold) را معرفی کرد. طبق روال همیشه، چهار بازی در لیست عناوین رایگان این ماه قرار دارد که دو تا از آن‌ها برای کنسول ایکس‌باکس وان و دو‌ عنوان دیگر برای کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ دردسترس قرار خواهد گرفت.
بازی های رایگان ماه مارچ سرویس ایکس باکس گلد

مشترکین سرویس ایکس‌باکس گلد با شروع ماه مارچ می‌توانند بازی Batman: The Enemy Within را روی کنسول ایکس‌باکس وان و بازی Castlevania: Lords of Shadow 2 را روی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ به صورت رایگان دریافت کنند. شایان ذکر است که دو بازی یاد شده در بازه‌زمانی ۱ الی ۱۵ مارچ (۱۱ تا ۲۵ اسفند) به صورت رایگان قابل دریافت خواهد بود.

از تاریخ ۱۶ مارچ (۲۶ اسفند)، بازی Shantae: Half-Genie Hero روی کنسول ایکس‌باکس وان و بازی Sonic Generations روی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ جایگزین دو بازی یاد شده خواهند شد. فراموش نکنید که دسترسی رایگان به این دو بازی نیز تا تاریخ ۳۱ مارس (۱۲ فروردین) ادامه خواهد یافت.

البته در مدت زمان باقی مانده می‌توانید به سراغ تجربه رایگان دو بازی Isle of Man و بازی Star Wars Battlefront بروید. همچنین بازی Call of Cthulu نیز تا تاریخ ۱۵ مارس ( ۲۵ اسفند ) به صورت رایگان دردسترس خواهد بود.

سرویس ایکس‌باکس لایو مایکروسافت چیزی شبیه به سرویس پلی‌استیشن پلاس (PlayStation Plus) سونی است و از ویژگی‌های مشابه با این سرویس بهره می‌برد. قیمت این سرویس تنها ۱۰ دلار است و همچنین می‌توانید با پرداخت تنها ۱۵ دلار، از سرویس گیم‌پس (Game Pass) نیز بهره‌مند شوید.

برای خرید گیفت کارت ایکس باکس کلیک کنید

بازی های رایگان ماه مارچ سرویس ایکس باکس گلد

بازی های رایگان ماه مارچ سرویس ایکس باکس گلد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.