معماری
خانه / لیست قیمت و تخفیف / بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه فوریه معرفی شدند

بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه فوریه معرفی شدند

بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه فوریه به همراه یک غافلگیری از سونی معرفی شدند. در این ماه، دارندگان اشتراک پلی‌استیشن پلاس می‌توانند به جای دو بازی، از سه بازی رایگان بهره‌مند شوند.

بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه فوریه
بازی‌های درنظر گرفته شده‌ی ماه فوریه اشتراک پلاس، عناوین Bioshock: The Collection، The Sims 4 و Firewall Zero Hour خواهند بود.

در این بین خبر بسیار خوبی که طرفداران مجموعه Bioshock می‌توانستند بشنود، رایگان شدن این مجموعه در سرویس پلی‌استیشن پلاس بود. پس اگر از طرفداران کل لوین (Ken Levine) افسانه‌ای هستید و می‌خواهید تا سفری دوباره به آرمان‌شهرهای خیالی این کارگردان خلاق داشته باشید، اکنون بهترین فرصت است تا خود را بیش از پیش آماده‌ی شنیدن خبرهای احتمالیِ جدید از مجموعه Bioshock کنید.

بازی دومی که در فهرست بازی‌های رایگان ماه فوریه سرویس پلاس قرار گرفته است، عنوان نام آشنای The Sims 4 است که هنوز طرفداران و بازی‌بازان خاص خود را دارد. بنابراین، اگر قصد دارید تا ساعت‌های متوالی زیادی را صرف زندگی کردن در بعد شخصیتی جدید خود کنید، می‌توانید تا از این فرصت استفاده کامل را ببرید.

اما بازی سوم که به نوعی امتیاز ویژه‌ی این ماه پلی‌استیشن به کاربران سرویس پلاس است، بازی واقعیت مجازی Firewall: Zero Hour نام دارد. این بازی، یک عنوان شوتر اول شخص است که توسط استدیو فرست کانتکت انترتینمنت (First Contact Entertainment) ساخته و در سال ۲۰۱۸ توسط سونی منتشر شد.

بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه فوریه

در مجموع، به‌نظر می‌رسد که بازی‌های رایگان این ماه سرویس پلی‌استیشن پلاس، بتوانند تا نسبت به عناوین ماه ژانویه، مخاطبان بیشتری را جذب کنند. نظر شما در این باره چیست؟

برای خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس کلیک کنید

بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه فوریه
Telegram
بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه فوریه
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *