معماری
خانه / پلی اسیتشن پلاس / معرفی بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه می

معرفی بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه می

همیشه با نزدیک‌شدن به پایان ماه میلادی سونی جدیدترین عناوین رایگان پلی‌ استیشن پلاس را معرفی می‌کند. هم‌اکنون به پایان ماه آوریل نزدیک می‌شویم و سونی از بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه می رونمایی کرد.

بازی های رایگان پلاس در ماه می

بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه می

بازی تحسین شده‌ی Cities: Skylines که یکی از بهترین شبیه‌سازهای ساخت شهر به حساب می‌آید و رویای شما را برای ساختن متروپلیس شخصی‌تان، محقق می‌سازد. برخلاف شبیه‌ساز شهرسازی شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، عنوان Cities: Skylines بسیار طبیعی و واقع‌گرایانه‌‌تر عمل می‌کند و اختیارات بیشتری به شما می‌دهد که بتوانید ریزترین جزئیات شهر مورد علاقه‌ی خودتان را طراحی کنید.

عنوان Farming Simulator 19 دومین بازی رایگان ماه آینده به‌شمار می‌آید. در این بازی مزرعه‌‌ی خودتان را طراحی می‌کنید و به شغل مزرعه‌داری می‌پردازید. باید میزان تولیدات خودتان را افزایش بدهید، درآمد بیشتری به‌دست آورید، سرمایه‌تان را ذخیره کنید و به دنبال رشد کسب‌و‌کار خودتان باشید.

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس در ماه می

هر دو عنوان از تاریخ ۱۶ اردیبهشت الی ۱۲ خرداد ماه ۱۳۹۹ (۵ می الی ۱ ژوئن ۲۰۲۰) برای کاربران سرویس پلی‌ استیشن پلاس به صورت رایگان در دسترس خواهند بود. این موضوع را هم برای یادآوری ذکر کنیم که هنوز هم فرصت دارید تا بازی‌های جذاب ماه آوریل این سرویس یعنی Uncharted 4 و Dirty Rally 2 را به حساب کاربری خودتان اضافه کنید.

برای خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس کلیک کنید

بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه می
Telegram
بازی‌های رایگان پلی‌ استیشن پلاس در ماه می
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.