معماری
خانه / کنسول بازی / بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس اسفندماه مشخص شدند

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس اسفندماه مشخص شدند

پلی استیشن پلاس
پلی استیشن پلاس

بار دیگر سونی بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس را برای اسفند ماه رسما معرفی کرد.  این بازی‌ها که تا اواسط ماه آینده رایگان خواهند بود برای هر سه پلتفرم پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۳ و پلی استیشن ویتا هستند.

بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس:

در ابتدا نگاهی به بازی Disc Jam می‌اندازیم که اولین بازی‌ رایگان شده برای پلی استیشن پلاس ماه مارس ۲۰۱۷  است. این بازی که همین هفته به تازگی در پلی استیشن استور قرار گرفته برای کاربران پلی استیشن پلاس کاملا رایگان شده است .بازی Tearaway Unfolded بازی دیگر رایگان شده برای پلی‌استیشن ۴ است. این دو بازی مخصوص کنسول پلی استیشن ۴ رایگان شده است.

اما کاربران پلی استیشن ۳ نیز عناوین جالبی را این ماه تجربه خواهند کرد. Under Night: In-Birth و Earth Defense Force 2025 دو عنوان رایگان شده‌ی پلی استیشن پلاس برای کنسول پلی استیشن ۳ است که کاربران می‌توانند آن را دانلود کنند.

در نهایت کنسول دستی پلی استیشن ویتا نیز Lumo و Severed این ماه به صورت رایگان برخوردار خواهد بود.

همان‌طور که می‌دانید این بازی‌ها از هفته‌ی آینده قابل دانلود خواهند بود. کاربران پلی استیشن پلاس علاوه بر دریافت رایگان ماهیانه‌ی بازی‌های مختلف از تخفیفات بسیار خوبی نیز برخوردار می‌شوند. اگر شما هم جز کسانی هستید که خواهان پیوستن به کاربران پلی استیشن پلاس هستید کافی است تا به فروشگاه سایت مراجعه کرده و از آن‌جا گیفت کارت مربوط  به پلی استیشن نتورک را خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.