معماری
خانه / سرویس PlayStation Now / بازی‌های جدید سرویس PlayStation Now معرفی شدند

بازی‌های جدید سرویس PlayStation Now معرفی شدند

بازی‌های جدید سرویس PlayStation Now بازی‌های Hitman 2 ،GreedFall و Dead Cells هم‌اکنون برروی سرویس PlayStation Now قابل دسترس هستند.

بازی‌های جدید سرویس PlayStation Now

اگر با این عناوین آشنایی ندارید، در ادامه توضیحات مختصری را در مورد هر کدام از آن‌ها ارائه داده‌ایم:

 

Hitman 2

در بازی Hitman 2 به سراسر زمین سفر کرده و اهداف خود را در محیط‌های سندباکس خارجی دنبال کنید. از خیابان‌های آفتابی گرفته تا جنگل‌های بارانی تاریک و خطرناک؛ هیچ مکانی از دست مرگبار‌ترین قاتل دنیا، Agent 47، در امان نیست. در محیط‌های عظیم و پیچیده‌ی سندباکس به جستجو بپردازید. هر چیزی می‌تواند در اجرا کردن بهترین ترور به شما کمک کند. از مخفی‌کاری، خراب‌کاری و موارد دیگر استفاده کرده و خلاقیت خود را به یک سلاح مرگبار تبدیل کنید.

تاریخ دسترسی: تا ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ (۱ فوریه‌ی ۲۰۲۱ میلادی)

GreedFall

در این نقش آفرینی اکشن خیره کننده، در سرزمین‌های ناشناخته به اکتشاف پرداخته و وارد جزیره‌ای دور افتاده شوید که مملو از جادو، گنج و ثروت، اسرار گمشده و موجودات بی‌نظیر است. شما می‌توانید با آزادی کامل مهارت‌ها، توانایی‌ها و جادوهای خود را مشخص کنید و قادر هستید اهداف خود را از طریق روش‌های مختلفی مانند مبارزه، دیپلماسی، فریب‌کاری یا مخفی‌کاری اجرا کنید. با دوست شدن یا خیانت کردن به همراهان خود و گروه‌های مختلف، سرنوشت این جهان جدید را رقم بزنید.

Dead Cells

در این بازی اکشن پلتفرمر روگ‌لایک بی‌نقص شاهد یک دنیای به هم پیوسته، مسیر‌های مختلف و توانایی‌های قابل آزاد کردن به همراه ترس بی وقفه از مرگ خواهید بود. با توجه به عدم وجود Checkpoint، شما یا باس نهایی را در یک بار تجربه‌ی بازی از بین می‌برید یا این‌که دوباره برای انجام این کار تلاش می‌کنید. مبارزات سخت اما عادلانه، کنترل‌های با پاسخ‌دهی بالا، دشمنان چالش برانگیز، و البته قابلیت جای خالی دادن برای دور شدن از خطر، این بازی اکشن را به یک تجربه‌ی بسیار هیجان انگیز و راضی کننده تبدیل می‌کنند.

تاریخ دسترسی: تا ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ (۱ فوریه‌ی ۲۰۲۱ میلادی)

 

همان‌طور که در ابتدا گفته شد، این عناوین هم‌اکنون برروی PlayStation Now در دسترس قرار دارند و مشترکین این سرویس می‌توانند از همین حالا به تجربه‌ی آن‌ها بپردازند.

Telegram
T.me/giftcardarzan
Instagram
Instagram>giftcardbaz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *