معماری
خانه / اخبار بازی / بازی‌بازان در Days Gone بیش از ۲۰۰ میلیون ساعت زمان سپری کرده‌اند

بازی‌بازان در Days Gone بیش از ۲۰۰ میلیون ساعت زمان سپری کرده‌اند

به‌نظر می‌رسد عنوان جهان‌باز و ترسناکِ زامبی محور Days Gone علی‌رغم فضای مطبوعاتی مصمومی که در ابتدای عرضه در اطرافش شکل گرفته بود‌، محبوبیت بسیار بالایی میان بازی‌بازان داشته باشد.

Days Gone

روز گذشته استودیوی بند (Bend Studios) سالروز یک سالگی انتشار Days Gone را همراه با هواداران این عنوان جشن گرفت و به پاس همراهی و حمایت‌ آن‌ها، با ارسال توییتی از بازی‌بازان تشکر و آماری جالب از فعالیت‌های آنان در یک سال گذشته منتشر کرد:

یک سال پیش، بازی‌بازان برای اولین بار در جاده‌ی شکسته (Broken Road) موتورسواری کردند. برای به‌اشتراک گذاشتن تمام خاطرات فوق‌العاده‌ای که با دیز گان رقم زدید و نیز تصاویر شگفت‌انگیزی که با حالت Photo Mode گرفتید، تشکر می‌کنیم. ما همه‌ی شما را دوست داریم.

Days Gone

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، بازی‌بازان بیش از ۲۰۰ میلیون ساعت وقت خود را در Days Gone سپری کرده‌ و ۱۰۰ میلیون تروفی به‌دست آورده‌اند. باتوجه به استقبال بالای مخاطبان از این بازی و خبری که روز گذشته مبنی‌بر فعالیت استودیوی بند برروی عنوانی جدید منتشر شد، احتمال می‌رود در آینده‌ای نزدیک قادر به تجربه‌ی دنباله‌‌ای از آن باشیم.

Days Gone هم‌اکنون به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ قابل‌بازی است.

Days Gone
Telegram
Days Gone
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *