معماری
خانه / نقد و بررسی تخصصی / فیلم / بازیگر جدید Jurassic World 2 جاستیس اسمیت

بازیگر جدید Jurassic World 2 جاستیس اسمیت

جاستیس اسمیت به جمع بازیگران دنباله فیلم دنیای ژوراسیک (Jurassic World) اضافه شد. طبق خبری که وب‌سایت هالیوود ریپورتر منتشر کرده است، اسمیت که بیشتر برای بازی در سریال The Get Down و فیلم سینمایی شهرهای کاغذی (Paper Towns) شناخته شده است، به کریس پرت و برایس دالاس هاوارد که برای بازی در نقش اوون گرادی و کلیر دارنینگ در فیلم Jurassic World 2 باز خواهند گشت، پیوسته است. هنوز اطلاعاتی از نقش او در این فیلم منتشر نشده است.

Jurassic World 2
Justice Smith in The Get Down

Jurassic World 2

اسمیت تنها بازیگر جدیدی نیست که به فیلم Jurassic World 2 اضافه شده است، پیش از این، توبی جونز، بازیگر فیلم کاپیتان آمریکا: نخستین انتقام‌جو (Captain America: The First Avenger)، و ریف اسپال، بازیگر فیلم پرومتئوس (Prometheus)، به جمع بازیگران دنباله فیلم ژوراسیک ورلد ۲ اضافه شده بودند. چندی پیش کالین ترورو، تهیه کننده اجرایی فیلم Jurassic World 2، در مصاحبه‌ای اعلام کرد که این فیلم، از فیلم اول ترسناک‌تر و دلهره‌آور تر خواهد بود. ترورو پیش از این گفته بود که مجموعه Jurassic World یک سه گانه خواهد بود.

فیلم ژوراسیک ورلد ۲ قرار است دارای عنوان باشد که در زمان دیگری نام رسمی فیلم اعلام خواهد شد. کارگردانی این فیلم بر عهده آنتونیو بایونا خواهد بود. او پیش از این کارگردانی فیلم‌هایی چون فیلم تماس تلفنی هیولا (A Monster Calls)، یتیم‌خانه (The Orphanage) و غیرممکن (The Impossible) را بر عهده داشته است. کالین ترورو به همراه درک کانلی بر روی فیلمنامه فیلم Jurassic World 2 کار می‌کنند و علاوه بر ترورو، استیون اسپیلبرگ، فرانک مارشال و توماس تال نیز به عنوان تهیه کننده اجرایی در این فیلم حضور دارند.

فیلم  ژوراسیک ورلد ۲ برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۱ تیر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است. بایونا در مصاحبه اخیر خود اعلام کرده است که فیلمبرداری این فیلم از ماه مارس ۲۰۱۷ آغاز خواهد شد.

منبع:IGN

تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.