معماری
خانه / کنسول بازی / ایکس باکس اسکارلت هر ۳-۴ ماه میزبان یک بازی بزرگ خواهد بود

ایکس باکس اسکارلت هر ۳-۴ ماه میزبان یک بازی بزرگ خواهد بود

رئیس استودیو بازی‌های اکس‌باکس (Xbox Games Studios)، مت بوتی (Matt Booty)، به تازگی در مصاحبه‌ای با مجله‌ی GamesRadar+، از برنامه‌های این شرکت برای ایکس باکس اسکارلت هر ۳-۴ ماه میزبان یک بازی بزرگ خواهد بود در سال ۲۰۲۰ و آینده‌ی دورتر صحبت کرد.

ایکس باکس اسکارلت

بوتی در این مصاحبه گفت که اکس‌باکس به دنبال جذب استودیوهای بیشتر جهت عرضه‌ی بازی‌های فرست‌پارتی و بزرگ برای کاربران اکس‌باکس و ویندوز است:

    ما نسبت به سال ۲۰۲۰ حس بسیار خوبی داریم. برنامه داریم تا به صورت تقریبی هر ۳ یا ۴ ماه، یک بازی فرست‌پارتی عرضه کنیم. البته برای رسیدن به این مهم هنوز کار داریم. با این حال از گذشته نزدیک‌تر شده‌ایم و با توجه به محتوایی که در آینده برنامه‌ریزی کرده‌ایم، حس خوبی نسبت به سال جدید داریم.

اگر این اتفاق بیافتد، ایکس باکس اسکارلت هر ۳-۴ ماه میزبان یک بازی بزرگ خواهد بود سالانه سه تا چهار بازی فرست‌پارتی دریافت خواهد کرد که حقیقتا، تعداد زیادی است؛ مودری که کمبودش حسابی هنگام عرضه‌ی اکس‌باکس وان حس می‌شد. آن هم در مقایسه با کنسول رقیب یعنی پلی‌‌استیشن ۴ که میزبان برخی از بزرگ‌ترین بازی‌های فرست‌پارتی این نسل به صورت انحصاری بود. از God of War و Spider-Man گرفته تا Uncharted 4. همین مسئله باعث شد تا فیل اسپنسر هم به هواداران قول دهد که اشتباهات اکس‌باکس وان را با اسکارلت تکرار نخواهد کرد. به همین سبب مایکروسافت اکنون ۱۵ استودیو بازی‌سازی را به صورت اختصاصی در اختیار دارد. ایکس باکس اسکارلت هر ۳-۴ ماه میزبان یک بازی بزرگ خواهد بود قرار است در کریسمس سال ۲۰۲۰ عرضه شود و از همان ابتدای کار، بازی‌بازان می‌توانند به اولین انحصاری بزرگ این کنسول یعنی Halo Infinite دسترسی داشته باشند.

ایکس‌ باکس اسکارلت

ایکس‌ باکس اسکارلت
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *