معماری
خانه / ایکس باکس سری ایکس / ایکس‌ باکس سری ایکس قرار بود در تابستان عرضه شود

ایکس‌ باکس سری ایکس قرار بود در تابستان عرضه شود

ایکس‌ باکس سری ایکس قرار است که در تعطیلات سال ۲۰۲۰ منتشر شود، اما به تازگی فردی مدعی شده است که مایکروسافت در ابتدا قصد داشت تا این کنسول را در تابستان عرضه کند، اما برخی تغییرات مانع از این کار شد.

ایکس‌ باکس سری ایکس
ایکس‌ باکس سری ایکس

گزارشات متعددی در هفته‌های اخیر از معرفی کنسول ایکس‌ باکس لاکهارت‌، نسخه‌ی ضعیف‌تر ایکس‌ باکس سری ایکس، گفته‌اند و این طور که به نظر می‌رسد در ماه اوت می‌توانیم منتظر معرفی این کنسول باشیم. اما شاید جالب باشد بدانید که ماه اوت، قرار بود ماه عرضه‌ی خود ایکس‌ باکس سری ایکس باشد. حداقل این ادعایی است که برد سمز (Brad Sams)، گزارشگر Thurrot دارد.

به گفته‌ی سمز، برنامه‌ی اصلی مایکروسافت در ابتدا عرضه‌ی کنسول در ماه اکتبر بود، اما در مقطعی عرضه‌ی این کنسول در ماه اوت هم در نظر گرفته شده بود. سمز در ادامه گفت که این برنامه‌ها کاملا تغییر کردند، اما مشخص نیست که آیا شیوع ویروس کرونا مسئول این اتفاق بوده است یا اینکه مایکروسافت به صورت داخلی برنامه‌های دیگری داشته است.

سمز در مورد لاکهارت هم گفته است که مایکروسافت برنامه‌ی مشخص و دقیقی ندارد و ممکن است که از این کنسول فعلا رونمایی نشود. البته او معتقد است که احتمالا زودتر از انتظار شاهد معرفی این کنسول خواهیم بود.

ایکس‌ باکس سری ایکس
Telegram
ایکس‌ باکس سری ایکس
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.