معماری
خانه / سیستم عامل ، اپلیکیشن و نرم افزار / ایتونز همچنان پلتفرم محبوب موسیقی در آمریکا

ایتونز همچنان پلتفرم محبوب موسیقی در آمریکا

ایتونز
ایتونز

در حال حاظر در بسیاری از کشورهای دنیا، سرویس‌های استریم موسیقی حرف اول را می‌زنندو بسیاری از کاربران این سرویس‌ها را برای انتخاب گوش دادن به موسیقی برمی‌گزینند. به همین دلیل، آمار و ارقام‌های منتشر شده در سال ۲۰۱۶ نشان داد که تعداد کاربران و خریدهای انجام شده‌ی استریم موسیقی از خریدهای دیجیتالی بیشتر شده است. این اتفاق برای اولین بار رخ داد و حالا به نظر می‌رسد ایتونز در کشور آمریکا حرف اول را می‌زند.

براساس آمار و ارقام‌های منتشر شده، سرویس موسیقی ایتونز در کشور آمریکا بیشترین فروش را نسبت به دیگر سرویس‌ها تجربه کرده است. دو سرویس دیگر یعنی پاندورا و اسپاتیفای در رتبه‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند. با این حال به نظر می‌رسد آیتونز همچنان رتبه‌ی اول در محبوبیت بخش موسیقی را در آمریکا از آن خود کرده و فعلا دیگر سرویس‌دهنده‌های موسیقی در کشور آمریکا باید به این سرویس برسند.

با این‌ اوصاف، برکسی پوشیده نیست که سرویس دهنده‌ی موسیقی استریم اسپاتیفای در کل دنیا حرف اول را می‌زند. این سرویس دهنده بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال و ۴۰ میلیون کاربر ثبت نامی دارد که موفقیت این شرکت را نشان می‌دهند. اسپایتفای شاید محبوبیت زیادی را در آمریکا نداشته باشد اما اکثر کاربران این سرویس دهنده را مردم این کشور تشکیل می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.