معماری
خانه / پوشیدنی / اپل واچ ۲ : نسخه ویژه ساعت اپل Nike+

اپل واچ ۲ : نسخه ویژه ساعت اپل Nike+

نسخه Nkie+ از سری اپل واچ ۲ هست که یک دستگاه پوشیدنی هوشمند برای افرادی است که جز گروه تناسب اندام ، به خصوص دوندگان و شناگران هستند.
شرکت های بزرگ و پیشرو در بازار دستگاه های پوشیدنی نایت و اپل تمام تلاش خود را کرده تا این دستگاه تناسب اندام ویژگی های ترکیبی مناسبی از نواوری ، سبک و انگیزه را به دارندندگان اپل واچ ۲ دهند.

اپل واچ ۲ : نسخه ویژه ساعت اپل Nike+ برای دوندگان جدی و حرفه ای

از لحاظ ظاهری این ساعت هوشمند (smartwatch) یک رنگ روشن هست تا همه مشتریان اپل واچ ۲ بدانند این یک محصول مشتریک بین نایک و اپل هست.
بسیاری از قابلیت های تناسب اندام این دستگاه پوشیدنی می توان در یک ساعت هوشمند اپل به طور منظم با نصب این برنامه نایک به دست آمده ،اما با استفاده از این ساعت هوشمند بسیار ویژه متوجه تفاوت های آن با اپل واچ ۲ می شوید.
بند مخصوص گروه ورزشی (sport band) ، چهره های سفارشی ، کلاسیک نایک (classic Nike swoosh logo) و بخش یادآوری انگیزه که منجر به ایجاد یک اثر غیر قابل مقاومت به نفع علاقمندان به تناسب اندام و فناوری می باشد .

ساعت هوشمند ورزشی نایک +  سری اپل واچ ۲

بند این ساعت هوشمند یک گروه سبک وزن است که برای کاهش عرق است. دستگاه ضد آب بوده و برای شناگران مناسب است. به عنوان یک ردیاب (GPS)، این دستگاه به وضوح تمام جزئیات مسیر را نشان می دهد؛ در صفحه نمایش اصلی زمان و تایمر را نشان می دهد ، شرایط آب و هوایی، اطلاعات در مورد آخرین اجرا، و جزئیات در مورد اجرا برنامه ریزی شده بعدی را نشان می دهد.
یکی از ویژگی های این ساعت هوشمند عبارات انگیزشی و عبارت نمایش داده تحت شرایط خاصی است. مزیت جالب و جدید این ساعت هوشمند این است که اگر آب و هوا یک رگبار یا باران های سیل آسا در زمان اجرای برنامه ریزی شده باشد، این برنامه نایک می خواهد که شما به دوندگی و برنامه خود ادامه ندهید و اولویت اصلی سلامت شما باشد با این حال یک درخواست اختیاری می باشد.
یکی دیگر از ویژگی های این ساعت هوشمند مزیت قدردانی خواهد بود ، همین طور شما این دستگاه پوشیدنی اپلیکیشن Nike app رو پشتیبانی میکند.به کمک این اپ و ساعت می توانید با بقیه افرادی که ساعت های هوشمند و دستگاه های پوشدنی دارند می توانید گروه ایجاد کرده و یا پیگیر گروه های دیگر باشید و عضو گروه آنها شوید و امتیازات و بقیه موارد را به انها به اشتراک بگذارید .
شما می توانید با استفاده از ساعت هوشمند سری اپل واج ۲ Nike+ به برنامه های خود نظم و انگیزه بیشتری داده و موفقیت های ورزشی بیشتری رو برای خودتان حاصل کنید.

اپل واچ 2
اپل واچ ۲ سری Nike+

در صورت نیاز به سوالات و پشتیبانی بیشتر به وبسایت اصلی نایک و اپل واچ ۲ مراجعه کنید.

برای شارژ نسخه Pro اپلیکیشن نایک می توانید از گیفت کارت آیتونز و گیفت کارت گوگل پلی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *