معماری
خانه / اخبار / اپل لیستی از بهترین‌های آیتونز در سال ۲۰۱۶ را منتشر کرد

اپل لیستی از بهترین‌های آیتونز در سال ۲۰۱۶ را منتشر کرد

اپل هر ساله بهترین‌های آیتونز در سال را به کاربران معرفی می‌کند و در سال جاری نیز به تازگی لیستی را مبنی بر بهترین‌ها در سال ۲۰۱۶ منتشر کرده است. براین اساس برنامه‌ی محبوب ویرایش عکس Prisma به عنوان بهترین برنامه‌ی سال و بازی Clash Royal نیز به عنوان بهترین بازی در سال جاری معرفی شده است.

پریسما که حدودا در مردادماه به صورت رسمی عرضه شد، توانست نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند به طوری که این برنامه‌ی ویرایش عکس با موفقیتی که داشت برای سیستم عامل اندروید نیز منتشر شد. در کنار آن، بازی Clash Royal به عنوان بهترین بازی سال در آیتونز انتخاب شده است. این بازی تمام آنلاین نیروهای بازی معروف کلش آو کلنز را به صورت PvP در مقابل هم قرار می‌دهد و توانسته عملکرد بسیار خوبی را از خود به جای بگذارد.

در کنار بازی و برنامه‌ی ذکر شده، اپل بهترین‌های آیپد را نیز معرفی کرده است. بر این اساس برنامه‌ی Sketchbook Motion به عنوان بهترین برنامه‌ی آیپد و بازی Severed هم به عنوان بهترین بازی آیپد انتخاب شده است.  درکنار موارد گفته شده، برنامه‌ی محبوب Snapchat نیز به عنوان بهترین برنامه‌ی رایگان انتخاب شده است. بهترین‌های آیتونز در سال ۲۰۱۶ را می‌توانید در اپ‌استور اپل مشاهده کنید. در کنار برنامه‌ها و بازی‌های مختلف، بهترین سریال، فیلم، موسیقی و کتاب نیز معرفی شده است.

آیتونز

آیتونز
آیتونز
تلگرام
تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *