معماری
خانه / پلی استیشن 5 / اندازه پلی استیشن ۵ چقدر خواهد بود؟

اندازه پلی استیشن ۵ چقدر خواهد بود؟

سونی سرانجام از شکل و شمایل کنسول نسل نهمی خود رونمایی کرد. کنسولی که ظاهری بسیار عجیب و همچنین جذابی را دارد. اما یکی از نکات مهم اندازه پلی استیشن ۵ است. مطمئنا باید بدانید کنسولی که خواهان خرید آن هستید، چه مقدار از فضای روی میز تلویزیون و یا میز شخصی‌یتان را به خود اختصاص می‌دهد. با اینکه سونی اطلاعات دقیقی از اندازه این کنسول منتشر نکرده است، اما طرفداران با مقیاس‌های منطقی توانسته‌اند به مقدار تقریبی آن دسترسی پیدا کنند.

اندازه پلی استیشن 5

فضای دیسک کنسول، اولین مورد مقایسه است. بخشی که باید اندازه‌های استاندارد داشته باشد و نمی‌توان در آن تغییری ایجاد کرد. حال اگر آن را به همراه پورت‌های USB در کنار کنسول های نسل جدید و حتی نسل جاری قرار دهید، به یک کنسول بسیار بزرگ خواهید رسید. کنسولی که به نظر می‌رسد حتی از کنسول پلی استیشن ۳ نیز بزرگ‌تر است.

یکی از کاربران Reddit یک قدم پا را فراتر گذاشته است و با توجه به مقایس‌های مورد مقایسه، ارتفاع کنسول را چیزی حدود ۱۵ اینچ (۳۸ سانتیمتر) و عرض آن را ۳٫۵ اینچ (تقریبا ۹ سانتیمتر) تخمین زده است. با اینکه مایکروسافت نیز اندازه دقیق و رسمی کنسول ایکس باکس سری ایکس را عمومی نکرده است، اما به گزارش وب‌سایت دیجیتال فاندری، کنسول این شرکت طولی حدود ۱۲ اینچ (۳۰٫۵ سانتیمتر) و عرض ۶ اینچی (۱۵) خواهد داشت. با این حساب، کنسول پلی استیشن ۵ به نحوی در صدر بزرگ‌ترین کنسول‌های تاریخ قرار خواهد گرفت.

در رویداد کنسول پلی استیشن ۵ صحبتی از قیمت این کنسول نشد. همانطور که مایکروسافت از برچسب قیمتی کنسول خود حرفی نزده است. به طور حتم با نزدیک شدن به زمان عرضه کنسول‌ها، که تعطیلات ۲۰۲۰ میلادی اعلام شده است، اطلاعات جامع و کامل‌تری از آن‌ها منتشر خواهد شد.

اندازه پلی استیشن 5
Telegram
اندازه پلی استیشن 5
Instagram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *