معماری
خانه / سرگرمی / انتشار بروزرسانی بازی Skyrim Special Edition با هدف رفع مشکل آهسته شدن صحنه

انتشار بروزرسانی بازی Skyrim Special Edition با هدف رفع مشکل آهسته شدن صحنه

به زودی یک بروزرسانی برای Skyrim Special Edition عرضه خواهد شد که باگ آهسته شدن صحنه را رفع می‌کند.

بازی The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition چندی پیش عرضه شد و مدتی قبل یک بروزرسانی دریافت کرد که ضمن رفع برخی باگ‌های بازی، یک مشکل جدید را برای گیمرها ایجاد کرد. این بروزرسانی باعث شده بود که در زمانی که گیمرها قصد استفاده از قابلیت آهسته شدن صحنه را داشتند، به مشکل بخورند.

اگر بازی اسکایریم را تجربه کرده باشید، می‌دانید که قابلیتی در بازی وجود دارد که با استفاده از آن، گیمر می‌تواند صحنه را برای شخصیت خود، آهسته کند. این مسئله باعث می‌شود که گیمر بتواند نسبت به حریف خود، برتری به دست بیاورد. با این حال، در بروزرسانی جدید بازی، هنگامی که از قابلیتی مانند Quick Reflexes استفاده می‌کنید، علاوه بر آهسته شدن زمان برای شما، برای حریفتان نیز زمان آهسته می‌شود که این مسئله استفاده از این قابلیت را عملا بی‌معنی کرده است.

با این حال اعلام شد که یک بروزرسانی دیگر از بازی در حال طی کردن دوره آزمایشی خود برروی رایانه‌های شخصی است و به زودی نیز برای کنسول‌ها هم عرضه می‌شود. با اینکه هنوز تاریخ دقیق انتشار این بروزرسانی مشخص نیست، اما به نظر می‌رسد در بدترین حالت این پچ جدید هفته آینده در دسترس علاقمندان قرار بگیرد.

نظر شما در اینباره چیست؟ آیا شما هم با این باگ مواجه شده‌اید؟

Skyrim Special Edition
Skyrim Special Edition

الدر اسکورولز ۵: اسکایرم

کتیبه های کهن ۵: اسکایریم (به انگلیسی: The Elder Scrolls V: Skyrim) یک بازی ویدئویی به سبک اکشن نقش آفرینی و جهان باز است که توسط استودیوی بازی بتزدا ساخته شده و شرکت بتزدا سافت‌ورکس آن را برای پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰، و ویندوز منتشر کرده است. اسکایریم پنجمین قسمت در سری بازی‌های کتیبه های کهن و بعد از نسخه کتیبه های کهن ۴: آبلیویئن است. این بازی در یازدهم نوامبر سال ۲۰۱۱ انتشار یافت و توانست بهترین بازی سال از طرف بسیاری از سایت‌ها مانند گیم‌اسپات شود. داستان اصلی بازی حول محور شخصیتی است که تلاش می‌کند خدای اژدهایان Alduin را که پیشگویی شده قرار است دنیا را نابود سازد، شکست دهد. وقایع اسکایریم دویست سال بعد از آبلیویئن و در دنیایی ساختگی به نام اسکایریم رخ می‌دهد.

اسکایریم یک موفقیت تجاری بود و نقدهای مثبتی از منتقدین دریافت نمود و توانست در ۴۸ ساعت اولیه انتشار، ۳.۵ میلیون نسخه به فروش برساند. همچنین در هفته اول ۷ میلیون نسخه روانه بازار نمود که نصف این مقدار در دو روز اول به فروش رسید.

گیم پلی بازی 
کتیبه های کهن ۵: اسکایرم در سبک اکشن Role Playing است.شخصیت اصلی بازی می تواند به راحتی در جهان اسکایریم هر کاری بکند.همچنین دوربین بازی در حالت اول شخص و سوم شخص متغیر است.شخصیت بازی همچنین می تواند با استفاده از اسب سریعتر در محیط به گردش بپردازد.

 

منبع Attack of the Fanboy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *