معماری
خانه / اخبار / اخبار گوناگون / امکان دانلود فیلم‌های نت‌فلیکس فراهم شد

امکان دانلود فیلم‌های نت‌فلیکس فراهم شد

سرویس پخش فیلم «نت‌فلیکس»، یکی از بهترین راه‌ها برای تماشای فیلم و سریال است. با پرداخت اشتراکی ماهانه، می‌توانید به آرشیو بزرگی از ده‌ها هزار فیلم و سریال دسترسی داشته باشید. مشکل این جا است که برای تماشای هر برنامه‌ای روی NetFlix، باید اینترنتی درست و درمان داشته باشید، چون برنامه‌ها فقط به صورت آنلاین استریم می‌شوند. Netflix خبر از راه اندازی قابلیت دانلود فیلم‌ها و سریال‌ها برای تماشا داده است.

    س از بروزرسانی به جدیدترین نسخه از نرم‌افزار Netflix روی اندروید یا iOS یک کلید دانلود کنار محتوایی که اجازه‌ی دانلود آن‌ها وجود دارد می‌بینید.

در حال حاضر، امکان دانلود تمامی فیلم‌ها و سریال‌ها وجود ندارد، اما ساخته‌های خود Netflix، یعنی سریال‌های Stranger Things یا Narcos یا مجموعه‌های بسیار دیگری، قابل دانلود هستند. برنامه‌های سایر شرکت‌ها هم اغلب برای دانلود پیدا می‌شوند؛ مثلا می‌توان سریال‌های Breaking Bad یا Mad Men یا فیلم‌های Pulp Fiction یا Hot Fuzz را هم دانلود و بعدا پخش کرد. Netflix گفته است که به زودی، امکان دانلود را برای محتوای بیشتری فراهم خواهد کرد.

نت‌فلیکس

نت‌فلیکس
نت‌فلیکس

پس از بروزرسانی به جدیدترین نسخه از نرم‌افزار نت‌فلیکس روی اندروید یا iOS یک کلید دانلود کنار محتوایی که اجازه‌ی دانلود آن‌ها وجود دارد می‌بینید. دو تنظیم برای دانلود وجود دارد: استاندارد یا بیشتر. کیفیت استاندارد، وضوح تصویر کمتری دارد و نه تنها دانلودش کمتر طول می‌کشد، بلکه جای کمتری هم می‌گیرد. کیفیت بیشتر هم وضوح تصویرش بالاتر است. نت‌فلیکس نگفته است که وضوح تصویر دقیق این دو کیفیت چقدر است.

 تماشای آفلاین Netflix برای زمانی که در هواپیما هستید یا در مترو گیر کرده‌اید، بسیار به درد می‌خورد. امکان دانلود فیلم‌ها برای تمامی اشتراک‌های نت‌فلیکس ممکن شده است.

منبع: The Verge

یک دیدگاه

  1. محمدرضا اسحاقی

    سلام. من فقط میخواهم خریدهای درون برنامه را به راحتی از گوگل خریداری کنم چنان شما طوماری از نوع چطور بخرم چکار نکنم کجاه برم آقایان گیج شدم یک حساب یا اپیگیشن اعلام بفرماید با کارت بانگ ایران به پول ایران بتوانم هم به گوگل کمک کنم هم مشکلات خودم حل کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *